Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van egészen kis korotok...

Nektek van egészen kis korotokból emléketek? (Pl.2-3-4 éves korotokból)

Figyelt kérdés
Azt nondják 3 éves korból nem sok marad meg az embernek. Sőt szinte semmi. Nekem viszont rengeteg emlékem van 3 éves koromból, sőt előttről is. És olyanok, amiket anyukám alá is támaszt, h tényleg úgy volt. Stb

2020. márc. 27. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a papámmal van emlékem, hogy buszozgattunk. A másik az, hogy húgommal ülünk a kádban, és jön a nagybátyám, hogy papám meghalt. 4 éves voltam.
2020. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos koromban kórházban voltam, mivel beteg voltam, leállt a légzésem és újra kellett éleszteni. Pár napig benn is fogtak és emlékszem a kórházi osztályra, a nővérre, pedig senki sem mesélte el, mi hogyan nézett ki. Én kérdeztem rá anyára pár éve, és ő meg is lepődött, hogy emlékszem erre.

Másik ilyen saját emlékem, hogy babakocsiban vagyok és visznek ki az ajtón.

De a legtöbb ilyen emléket az elmesélésekből (pl. anyuka, nagyszülők) alakít ki az agyunk.

2020. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laylah ***** válasza:
Apai nagyapámra emlékszem, nem az arcvonásokra, inkább a körülményekre: csíkos flanelpizsama, vékony, cingár test, fekete haj, betegeskedő, folyton a konyhai rekamién feküdt. Másfél éves voltam, mikor meghalt, és egyetlen kép sem maradt róla.
2020. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!