Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nők mit éreztetek klimax...

Ti nők mit éreztetek klimax közben?

Figyelt kérdés

Vagy teljesen tudaton kívüli dolog? Anyám épp klimaxol, háát vannak kérdéseim bőven :/


17/f


2020. márc. 12. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez kb olyan, hogy egy kamasz mit éret a kamaszkorban, és a válasz is igen hasonló?

A klimax hormonátállás, igen sokféle tünete lehet, de egyénenként igen eltérö.

Az egyetlen közös és biztos dolog benne, hogy utána nem fogamzóképes többé, nem lehet több gyereke.


De ha komoly kérdéseid vannak, privátban kérdezz meg, szivesen elmondom, amit én tapasztaltam, itt nem szivesen írnám ki.

2020. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* érez
2020. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Konkrét kérdés?

Elmaradozott a menstruáció, olyan 3 hónapig nem volt, aztán megint volt, aztán megint nem, most már tavaly január óta nincs. Voltam orvosnál, vérvételből megállapították, hogy igen, ez már az. (44 éves vagyok, szóval elég korán jött. )

Néha hirtelen elönt a forróság.

Ennyiből áll nálam.

2020. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még nincs klimaxom, de PMS-sel küzdök húsz éve. Hasonló lehet a klimaxhoz. Nagyon változatosak a tünetek, és többnyire nem tudod kontrollálni, iszonyatos belső feszültséget érez az ember, és úgy érezheti, hogy az egész világ az ellensége. Nagyon rossz érzés, kérlek légy türelmes anyáddal.
2020. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy értem, hogy hangulatváltozáskor mit éreztek?


Konkrétan az anyám a semmitől is megsértődik, mérges lesz rá, ha azt mondom, hogy jó, baj ha azt mondom, hogy igen, az is baj, ha nem-et mondok.


pl: "fiam" gyere segíts felrakni a függönyt! én: "lemegyek", már 5 perce rakjuk, anya csak áll, én dolgozom (nem meglepő) És egyszer csak rámförmed, hogy najó tudod mit Nem kell megcsinálni, menj a szobádba..


Mintha végig nyavajogtam volna, hogy jajj ne makarom, jajj fárasztó, és közben semmi dolgom ne lett volna..


Pedig még élveztem is... Csak csiptetni kell és fodrosra hagyni..


Na ilyen hagulatváltozásai vannak a semmitől..


Apámmal sé bátyóval mindig csak állunk, hogy na most mi a franc baja lehet a nőnek...



Vagy ha beszélgetünk, akkor egyik pillanatról a másikra olyanokat mond, hogy jólvan nem kell velem beszélni.. én: De anya mi a baj? anya: SEMMI... Látom rajtad, hogy nem szeretsz..


Ezt látta belőlem, amikor boldogan mesélem a két dicséretemet tavaly év végén..

2020. márc. 12. 09:03
 6/9 A kérdező kommentje:

Ááháá értem.. Anyával is ugyanez.. Mintha mindenki az ellensége lenne...


És erre utólag lehet emlékezni?

2020. márc. 12. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyumon semmi nem látszódott. Tényleg amiatt van?
2020. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"És erre utólag lehet emlékezni?"


Anyukád biztosan érzi, hogy a viselkedése néha irreális. Ilyenkor biztosan szégyelli is magát, én ezt úgy fogalmazom meg, hogy "nem bírom elviselni magamat", ilyenkor inkább begubózok és hagyjon mindenki békén, míg lehiggadok. De nyilván, nem vagyunk egyformák, lehet hogy anyádnak az kell, hogy azt mondd neki, "dehogynem szeretlek", vagy egyszerűen csak megölelni és otthagyni.

De a megoldás mindig a beszélgetés lesz, és a türelem.

2020. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmilyen hangulat-ingadozásom.

Viszont a példához nem kell menopauza, elég s személyiség...

2020. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!