Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem van a lebukásra?

Mekkora esélyem van a lebukásra?

Figyelt kérdés

Dohányzok, de csak otthon, a városban máshol nem lehet.

Ebben az esetben nem bukok le, az a probléma sportolok és sok haverom van, aki nemdohányosnak ismer.

Továbbá a volt és jelenlegi iskolatársaim és az összes többi ismerősöm.

Ezen kívül, ha apám, nagyanyám meglát megharagszik, megverem és soha többet nem találkozhatok velük.

A sportoló ismerőseim közül valaki meglát és utána elmegyek egy versenyre az lesz az első kérdése: Te mit keresel itt.

Csajozni még csak úgy tudok, hogy dohányzok

(A dohányos hölgyek tetszenek nekem)


2020. febr. 25. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*Megver
2020. febr. 25. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után mindened állandóan füstszagú lesz.


"Csajozni még csak úgy tudok, hogy dohányzok"

Hiányzik belőled az akaraterő, koma!

2020. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Hol laksz, hogy a városban máshol nem dohányozhatsz?

Miért haragszanak meg? Miért ne tehetnéd, amit akarsz?

Azon elgondolkodtál már, mi oka van, hogy vonzódsz a dohányzáshoz? Netalán, épp azért mert tiltják?

Ha kellő mértékben lennél határozott és eléggé tudatos, akkor totál belátnád, nem kéne dohányoznod! Mi jó van benne? Ez egyfajta hiánypótló kényszertevékenység, aminek oka van. Netalán, eleged van a sportolásól? Túl vagy terhelve vele? Szeretnél végre mást is csinálni és a dohányzás egyfajta lázadás mindez miatt?

2020. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor dohányos "hölgy" voltam, akkor sem volt olyan elvárásom a srácok felé, hogy dohányozzanak ők is, ha meg akarnak környékezni engem, szóval ez ne tartson vissza a leszokástól.
2020. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Antidohányosok várható volt
2020. febr. 26. 06:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!