Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a japánokról?

Mi a véleményetek a japánokról?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Rendkívül okos, szorgalmas nép, de nagyon ridegek és zárkózottak. Szépek a nők, nincsenek tramplik.
2020. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Van egy nagyon jó barátom/levelezőtársam, aki japán, és aki nyáron meghívott magukhoz két hétre.

Fantasztikus élmény volt, a japánok messze nem olyan elvont és fura emberek, mint amilyennek néhol be vannak állítva.

Köztük is van mindenféle ember, akárcsak bármelyik nemzetnél, de összességében nekem szimpatikusak.

2020. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Legjobbak.

Örülök, hogy magyar vagyok de ha választani kéne biztos japán lennék. :P

2020. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is csak pozitívat tudnék róluk mondani. :)
2020. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Manapság minden menő, ami távol-keleti, szóval a japánok is.

Tehát javában pozitív véleményeket fogsz itt olvasni, kedves kérdező.

2020. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:
5%

Aranyos kis anime kedvelő népek, akik ha gondolnak egyet végigerőszakják ázsia partjait.

Rengeteg hasznos eszköz, felfedezése köthető hozzájuk, de megölik magukat ha valami nem úgy sikerül.

Elektronikájuk régen híres volt, manapság kb annyi maradt belőle mint a "ez jobb mert német" tipusú véleményekből. Made in china

2020. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Munkakultúrát lehetne tőlük tanulni, a nőknek szép lábuk van, kedvesek, szabálykövetőek külföldön biztosan, de szerintem otthon is.
2020. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára egyediek
2020. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!