Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 27 éves vagyok...

Mit tegyek, ha 27 éves vagyok és az eddigi életem egy csőd, totál kisiklott?

Figyelt kérdés

Pénzem nincs, párkapcsolatom nincs, lelekileg romokban, a testi egészségem hanyatlik.

Csak igen rövid nyaralásaim voltak, abból is vagy 2 darab.

Szabadidőm sohase volt.

Eddig folyamatosan tanultam, munka és tanulás, semmi más és elvileg így megy ez még 2-3 évig.


Mit tegyek?


2020. febr. 18. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább életuntság, fásultság, reménytelenség érzés. Ebből fakadhatnak a testi tüneteid is. Átérzem egyébként, egy ideje én is meg vagyok rekedve, akárhogy kapálózok, teljesítek, igyekszem, nincs eredménye, még a legapróbb sem. A körülményeken nem tudunk változtatni, de a hozzáállásunkon igen. Próbáld kicsit másként szemlélni a világot. Tudom nem könnyű és sok igazságtalan, undorító dolog van ami nap mint nap éri az embert, de menni kell tovább. Kitartást és fel a fejjel!
2020. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!