Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a motivációs...

Ti is utáljátok a motivációs idézeteket, beszédeket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon, főleg a Szabó Péter féle cukormázasakat. A másik "kedvenc" a nagyon jól hangzó, de valójában értelmezhetetlen marhaságok.

" Ha valamit nagyon akarsz, akkor előbb nézz bele a hajnali fénybe!" irokéz bölcsesség :D

2020. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Vannak jók, az irritál hogy néhány ember naponta 5öt oszt meg, mert ettől akar bölcsnek tűnni. De ez a szìnvonal. "A nem az számìt hogy mekkorát ütsz, hanem hogy hogyan állod az ütéseket"--Alvilág Urai (vin diesel képpel? De az ilyeneket kikövetem és nem zavarnak többé
2020. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert a legtöbbször közhelyesek, semmitmondóak. Nem lehet egyetlen univerzális szöveggel motiválni az egész népet, mindenkinek a saját életében kell megtalálni a célt és azokat a dolgokat, amik motiválják abban, hogy ezt elérje.
2020. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, az még jobb, mikor odaraknak mellé egy ismertebb emberről egy képet, akinek köze nincs a szöveghez.😆
2020. jan. 18. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert a tett halála az okoskodás.
2020. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy ki mondja, és milyen tartalom van mögötte.

Egy Oravecz Nórát nem tudok komolyan venni, viszont egy Almási Kittit, Csernus Imrét, Rhonda Byrne-t, Badi Bellát, Osho-t, Bryan Tracy-t már igen.

A Rocky-filmek vagy A békés harcos útja film is tele van nagyszerű gondolatokkal.


Én inkább az önző, egoista, alkoholista, dohányos, agresszív, alul művelt, iskolázatlan, értelmi és érzelmi intelligenciában fejletlen embereket nem szeretem. Sőt, azokat is rühellem, akik csak panaszkodni tudnak, kifogást keresnek mindenre, de változtatni meg nem akarnak, lusták és mindenki a hibás rajtuk kívül.

2020. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Hányinger kerülget az összestől.
2020. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha olyan mondja, írja, aki totál pozitív életszemléletű, akkor attól igen, utálom. Ha olyan mondta/írja, aki gátlástalan, attól is.
2020. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Amelyik idézet zavar azzal dolgod van. Amelyik idézet tetszik, azzal csak az egod köré épített falakat véded.
2020. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen, pont azt akartam írni, amit az első. Az ilyen Szabó Péter szintű semmitmondó baromságoktól a szőr égnekáll rajtam mindenhol.

A motivációt nem mindenféle kamu idézetekben kell megtalálni

2020. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!