Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig sziával koszont,...

Mindig sziával koszont, osszevesztunk azota egyszer talalkoztunk es helloval koszont, ugye ez azt jelenti hogy haragszik?

Figyelt kérdés

Kicsit fura hogy mindig azt mondta szia, most meg a veszekedes után hellot mondott.

A hello tavolsagtartó szerintem, mintha haragudna rám.

Amugy nem volt koztunk semmi


2020. jan. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez a legbiztosabb jele annak, hogy haragszik.
2020. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fuhhhhh. Itt amugy normalis valaszokat nem lehet kapni? Ha unatkozol minek írsz?

Tudom hogy nem csak ebbol lehet leszurni hogy haragszik e, de szerintem ebbol is lehet kovetkeztetni valamire.

2020. jan. 15. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ez jött a szájára. A szép magyar nyelvben sokféle képpen lehet köszönni, vannak lazábbak és tisztelerteljesebbek. Heli vagy szia sztem egykutya.
2020. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Eddig nekem mindig sziával koszont, csak az idegeneknek koszont ugy hogy hello....en meg nem vagyok az mert ismerjuk egymast mégis hellot mondott.
2020. jan. 15. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet normális válaszokat kapni, de ilyesmiken 13 éves kislányok szoktak gondolkodni, semmi jelentősége ennek, ilyne apró dolgokra senkis e figyel, maximum te mert fontos neked és keresed az apró jeleket. Ha nem köszönt volna azon lehetne gondolkodni, az hogy erre egy egyenértékű másik szót használt az nem ad okot ezen pörögni.
2020. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam a szia meg a helló pont ugyanazt jelenti.
2020. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!