Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért próbál ennyire erősnek,...

Miért próbál ennyire erősnek, gazdagnak látszani látszani?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy volt egy évfolyamtársam.

Mindig úgy adta elő magát, mint aki nagyon erős és nagyon sok embert megvert már, de ez fizikailag sosem látszott rajta (most sem).

Aztán úgy adódott hogy szóváltásba keveredett valakivel,

és gyakorlatilag a perc töredéke alatt csavarták le mellettem.

Tudom, hogy bárki kerülhet ilyen helyzetbe, akár egy élsportoló boxoló is, de amit hiteles sztorit hallottam, az mindig arról szólt, hogy erősködött és megverték.

Főleg amikor ivott is, akkor belekötött másokban, bár ehhez sokszor még ez sem kellett.


A másik, hogy mindig úgy adta elő, hogy neki van egy csomó pénze és felnőtt korában veheti majd át, már mindketten 23 évesek vagyunk, de ő jelenleg 3 műszakban dolgozik, albérletben lakik (ami érthető) és gyakorlatilag vajas kenyéren és párizsin él.


A kérdésem az lenne, hogy vajon miért adja elő magát még a mai napig is úgy,amint aki nagyon erős, nagyon sikeres?


Én egy jó pár fokkal jobban teljesítek, de ezt sosem reklámoztam olyan módon, mint ő.

Én sem vagyok gazdag, sőt, átlag felett sem élek, de azért 20.-a után sem üres teljesen a bankszámlám, ha nagyon akarok, akkor egy minimális spórolással meg tudok venni magamnak ezt-azt, ha megkívánok valamit megengedhetem, hogy rendelek egy kaját, nem kell mindenből a legolcsóbbat vennem a boltban, van autóm, nem kell buszoznom.


Tehát nem élek átlag felett, de azért viszonylag normális, élhető életet tudok élni.

Próbálok fejlődni, tanulok, ha tehetem,stb.

Ő ennek még a látszatát sem éri el.


Az érdekelne, hogy miért ilyen valaki?

Miért próbál erősködni, amikor már 10,szer lecsavarták és aki ismeri, az tudja ezt.


Miért adta anno elő, hogy felnőtt korában milliókat vehet majd le a számlájáról?


Miért iszik, ha utána állandóan kötekedik és elverik?


2020. jan. 3. 09:01
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Mert szeretné, ha:

Ilyen státusza lenne, amit hazudik vagy

Ilyen emberek kedvelnék, akiknek ilyen van

ezért ezeket hazudja magának(!) és a többieknek is. Lehet, hogy csak túlkompenzál a gyerekkori rossz körülmények miatt, amikor szegény volt és mindig megverték.

Lehet, hogy nárcisztikus, csak hülye mellé, mert erőszakosabb eseteket csinál, ahol rajtaveszt.

Ha a "barátod", akkor egyszer egy bizalmas beszélgetésben megpróbálhatsz tükröt tartani, ami esetleg ráébreszti a hazudozás értelmetlenségére.

Más esetben inkább kerüld el, mert csak viszi az energiát. Nekem volt hasonló évfolyamtársam. Összehordott hetet-havat, pofázott, idegesítő volt, a tanulásban nem volt segítség. Az ilyent kerülni kell.

2020. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel a haverod?
2020. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudod te azt jól. Csak vársz tőlünk egy kis testvérféltékenység-igazságtételt. Ő a rossz, te a jó, mi?


Téged nem "érdekel" a helyzet, hanem csak kárörvendeni akarsz és magad segg_t fényezni. De tőlem ezt ne várd, Jófiú. Itt nem te vagy a jó vagy a rossz. Csak két hülye, neveltelen kölyök közül az egyik.

2020. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fajta.
2020. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért érdekel ennyire a haverod én majdnem elaludtam miközben olvastam a kérdést...
2020. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!