Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha pultos létemre tetszik...

Baj ha pultos létemre tetszik egy vendeg es beszelgetek vele? 20/L

Figyelt kérdés

Hamburgeresben dolgozom, es tobbszor is volt olyan hogy nagyon tetszett egy egy vendeg es probalt velem beszelgetni, de a fonok meg bent ült és nézett engem a kamerán és nem mertem beszelgetni a kedves vendeggel hiaba nem volt mas dolgom.

Szerintetek baj ha valtok egy ket szot olyan dologrol ami nem a hamburgerrol szol? 😂

Vagy vajon fog szolni a fonokom?


2019. dec. 24. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki! Ha szól, akkor többet nem csinálod.
2019. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

"Jöjjön máskor is, szívesen látjuk!" - így zárnám rövidebbre széles mosoly kíséretében a beszélgetést, amennyiben:


1. Többen tolonganak a sorban

2. Vércukorszint ingadozástól van rosszul egy vendég (és sürgősen kellene az a hamburger...)

3. kisgyerekes anyuka vagy apuka - esetleg nagyobb testvér - várakozik a szimpatikus Férfiú mögött.

2019. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Még örül is majd neki, eléred a lényeget, hogy visszatérő vásárló legyen.

Sok helyen ezt “el is várják” a fiatal lányoktól, vannak köztük, akik ezért nem mennek ilyen helyre dolgozni.

2019. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk amugy csak en vagyok kedves a pultosok kozul. De hozzám mindig szolnak szépeket, hogy finom volt meg kérdezoskodnek hogy reg ota ott vagyok e mert még nem láttak, és olyan jó érzés mert a többi pultoshoz nem szólnak.

De ki fogom probalni, ha szol erte majd megmondom a fiunak varja meg a műszak végét :))))

2019. dec. 24. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
lol hamburgeresnél odaszól a pultosnak, hogy finom volt, szakadok :D
2019. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves volt és nagyon jol esett, feldobta a napom a sok bunkó kolléga között!

Mi ebbe a vicces?

Hogy megdicsert?

Tudom nem nagy muveszet belerakni a buciba ami le van írva de akkor is jol esett :)

2019. dec. 24. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha nagy a sor, én sem örülnék sem főnökként, sem vendégként, hogy a pultos flörtölget ahelyett, hogy a dolgát végezné.

De ha nem várakoznak sokan vagy punnyadás van, belefér.

2019. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
76%
Szerintem nem fogja zavarni a főnököt sem néhány szóváltás, hiszen kedves vagy mindenkivel és ez ilyen helyen pont, hogy jó pont. Én is beszéltem így már lányokkal, de arra is volt példa, hogy vártam kicsit mikor beszélt a barátaival az eladó.
2019. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

A jó közérzet az első. Ha vendég jól érzi magát, többet jön oda=jó a főnöknek.

Mindenki jól van, sokkal több lesz általa, miközben semmiféle negatív nincs mellé termelve, nem tennél jobbat, előre vivőbbet helyette.

2019. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!