Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes, hogy teljesen megváltozott minden és a környezetemben is jelezték már páran, hogy valahogy olyan furcsa vagyok mostanában. Nincs kedvem beszélgetni a barátaimmal a családommal se senkivel. Pedig még pár hete csak abból áltam ki, hogy a barátaimmal beszélgetek és elhülyéskedjük az időt. Nincs kedvem az emberi kapcsolataimhoz semmilyen formában azokért akikért régen mindent megtettem volna közömbösek számomra. Nem lelem örömöm a dolgokban amiket régebben szerettem. Pl. tavaly ilyenkor tökre vártam a karácsonyt és a szilvesztert is a hangulat miatt de most csak ülök és várom, hogy teljenek a napok. Nincs kedvem kimozdulni pedig alapjáraton a városban is nagyon szerettem csak úgy csalingászni ide-oda. Egyszerűen csak vagyok és semmi, várom hogy elteljen a nap aztán a következő és így tovább. Párhete még új embereket akartam megismerni mostmeg legszívesebben mindenkivel elfelejtetném magam. Miért érezhetek így?
2019. dec. 23. 01:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ennyi információból nehéz megállapitani, mert betegségtől vitaminhiányon vagy ásványi anyag hiányon keresztül kamaszkori/terhesség alatti/változókori/időskori hormonális változásokon át a téli szürkeségig bármi okozhatja, vagy ha mostanában hirtelen lement rólad valamilyen nagy stresszhatás, az is kiválthatja ezt. De sajnos az is lehet, hogy klinikai depresszió, ami nem simán rosszkedv, hanem komoly betegség. Ha már mások is észrevették már rajtad, ez valami objektivan fenálló állapot, ha nem múlik el, csak rosszabbodik, szerintem kérj a háziorvosodtól egy laborbeutalót és egy kivizsgálást.

nem trollkodok, tényleg.

2019. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!