Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jellemző a pedofilokra?

Mi jellemző a pedofilokra?

Figyelt kérdés
Mármint viselkedésileg, életmód ilyenek. Nem arra gondolok, hogy fejletlen, nemileg éretlen gyerekekhez vonzódnak. Miről lehet észre venni, hogy egy pedoval van dolgunk?

2019. dec. 20. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Rendőrbácsi! Olvass utána mielőtt valamit állítasz...

[link]

2019. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Mert egy szívárványszínű oldal majd pont szidni meri a ratyikat...
2019. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Az után, hogy egy 1977-es anti-gay szervezet "tanulmányára" hivatkozol, aminek a készítőjét páros lábbal rúgta ki a szakma (akkor amikor még betegségként tartották számon a homoszexualitást tehát ne gyere azzal, hogy libsik meg szivárnyányosok nyomására) mert a tanulmánya több ponton tévedett és tudománytalan módon jutott el a végkövetkeztetéséhez még csodálkozol, hogy a cáfolat a másik oldalról érkezik?
2019. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 hagyd már a francba, direkt provokál!
2019. dec. 20. 20:00
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van az előző válaszadónak igenis van összefüggés a homoszexualitás és a pedofília között sőt az elfojtott homoszexualitás általában pedofil vágyakhoz vezet. Az állításomat egy komoly kutatás alapozza melyet 2013-15 között végzett egy pszichológus csapat több országban, köztük voltam én is. Én dokumentáltam a kutatást. A publikáció sajnos elmaradt mivel az egyetem amely finanszírozta az egészet nem vállalta az eredményt mivel a liberális köcsögöknek nem tetszene és csak botrány lett volna az egészből.
2020. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Az internet világában nem sikerült publikálni? Aztadekamiu...
2020. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nemaRendőrség ***** válasza:
22%
Azért nem mindegy hogy hova publikál az ember
2020. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Először is ezt a kutatást egy egyetem finanszírozta a szerződés alapján ő dönti el, hogy publikálja vagy nem, abban az esetben ha valaki a tanulmányt publikálja azt a személyt az intézmény feljelentheti mivel megszegte a szerződés titoktartási részét. Lehet már azzal is, hogy ide leírtam ezt már megszegtem, de nem emlékszem pontosan milyen szinten volt meghatározva a titoktartás. Mindezek mellett biztos vagyok benne, hogy nem csak én hoztam ezt nyilvánosságra... Egyébként attól még, hogy valaki valahová leírja, hogy létezett ilyen kutatás és, hogy mi lett a végeredménye nem számít publikációnak.
2020. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!