Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nyominak számítok,...

Szerintetek nyominak számítok, ha 22 évesen nincs jövedelmem, nem keresek pénzt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha eddig bárhol szóbakerült kicsit mintha lenéztek volna az emberek úgy, hogy nem is ismernek. Emiatt eléggé rosszul érzem magam.

2019. dec. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha masokon eloskodsz, es nem is akarsz valtozni, akkor igen.

Ha aktivan tanulsz, vagy valamilyen okbol nem tudsz dolgoni, akkor nem.

2019. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Egész életedben ez fog menni, ha azzal foglalkozol, hogy más mit mond.


Majd elő fog jönni, hogy 25 évesen nem vagy házas?

30 évesen még nincs 3 gyereked.. nekem a te korodban már 15 volt.. bla bla bla

30 évesen még otthon laksz?

Nem tudsz vezetni, nincs kocsid, nem jártál még külföldön, stb stb stb.


Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni.

2019. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Az oka a fontos.

21 éves koromig nekem se volt önálló keresetem, mert tanultam, és a szüleim "pénzeltek".

Idén kezdtem el egyetem mellett dolgozni.


22/L

2019. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak az a kérdés hogy mibôl élsz?
2019. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Senkinek semmi köze hozzá, és ahhoz sem, hogy el vagy e "tartva". Bár ezt a kifejezést nem kedvelem, mivel nem állatokról beszélünk. Ameddig neked ez így jó, és nem megy másnak a kárára, addig nincs vele gond.


De ne vedd fel, manapság ha vki ilyet mond, az már felér azzal, mint ha gyilkolt volna az illető. Az emberek szeretnek példálozni a saját sikereikkel, és rajtuk a szemellenző, azt hiszik hogy ami náluk úgy van, az másnál is úgy kell lennie. (De a valóságban a legtöbb ilyen személy pusztán csak az irigységét próbálja leplezni, a mutogatással).


Az, meg hogy mennyire vagy hasznos tagja a társadalomnak (sokan ezzel jönnek), kit érdekel? Bőven bele vannak kalkulálva azok is, akik nem csinálnak semmit, eddig sem roppant össze a társadalom.


Jegyezd meg, amíg valamit másképp teszel mint a többség, addig mindig lesznek olyanok akik köpködni fognak.


De ha most azt írnád, nyominak számítok-e mert csak gyári munkás „minimálbérét” keresem meg?, akkor azért szólnának be.

2019. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!