Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megadtam anyum telefonszámát...

Megadtam anyum telefonszámát egy ismeretlennek, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy leszólitottak ma, hogy jól nézek ki, karakteres arcom van és hogy szivesen látnának a cégüknél modellnek, említette hogy sminkkel is foglalkoznak, és mivel még nem vagyok 18 ezért kérte anyu telószámát, hogy őt majd hivja anyut, hogy elvállalom e, végül belegyeztem mert miért ne, de már nagyon megbántam, és most nagyon parázok hogy kamu volt e, tudnak bármi komolyat csinálni egy telószámmal? esetleg bajunk lehet belőle?:(

(tudom hogy nagy butaság volt, de faceebokot nem akartak elfogadni mert elvileg népszerűek és nagyon elfoglaltak az üzenetekkel kapcsolatban)



2019. nov. 11. 18:40
 1/9 Magic ***** válasza:
92%
Semmire se mennek velr
2019. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mielőtt bárki leszólna hogy miért nem hagytam faképnél, hát utánna nagy bűntudatom lett volna belőle, és azt gondoltam hogy hátha ki sül valami jó belőle, és azért valljuk be kicsit örültem hogy valaki tart annyira szépnek hogy felkérjenek "modellnek" de első hangzásra még nagyon elhittem, de mostmár totál idiótának érzem magam😩
2019. nov. 11. 18:47
 3/9 A kérdező kommentje:
a teloszammal vagy velem? xddd
2019. nov. 11. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni. Ez egy sima diákmunka (általában), azért fizetik őket hogy bárkit/mindenkit leszólítsanak, aki majd remélhetőleg igénybe veszi a reklámozott szolgáltatást. Annyi trükk van benne, hogy ez a megszólítás az egóra hat, és sokakra hirtelen leszáll a köd, hogy majd ők lesznek a következő Palvin Barbi. Közben az egész nem több, mint direkt módon behúzni embereket egy jó drága és semmire sem jó "divat tanfolyamra", és sokkal több embert érnek el a leszólítós módszerrel, mintha feladnának egy apróhirdetést.


Rád nézve semmilyen következmény nem lesz. Max egyszer felhívnak hogy érdekel-e, te pedig azt mondod, hogy nem. Majd kéred, hogy töröljék a számodat az adatbázisból, és ennyi. Félni nincs mitől.

2019. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ezek az emberek általában tényleg szinte minden lányt leszólítanak az utcán, akit csak meglátnak, teljesen függetlenül attól, hogy hogyan néznek ki. Legtöbbször előre betanult cukormázas hazugságokat mondanak, amiknek a lányok nagy része bedől ugyebár. Abból nem lesz gond, hogy megadtad a telefonszámát, csak mondd el neki, hogy mi történt, ha esetleg felhívják, mert így tudni fogja, hogy mi van.
2019. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
uristen jo, akkor megnyugodtam, koszonom szepen☺️
2019. nov. 11. 18:59
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom😊
2019. nov. 11. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
17 évesen lehetne már annyi eszed, hogy rájöjj, az égvilágon semmit sem tudnak csinálni egy telefonszámmal, ami komoly lenne.
2019. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
idkxdd eddig nem nagyon volt telefonszamom, nem tudok rola sokat, eshogy mit csinalhatnak vele, es nem vagyok 17xd
2019. nov. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!