Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember miért bolondul meg...

Sok ember miért bolondul meg a legkisebb hatalomtól is?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kollégium igazgatónál megbeszélésen és odaadtam neki egy kérelmet amit a kollégium rendszeres lakóinak 52% írt alá. Szeptemberben megválasztottuk a KolBiz elnökét és a szintképviselőket is. Nálunk ezek nem csak mondvacsinált címek. Nem is lett volna baj a KolBiz elnökkel ha a kedves drága barátnője nem ragadta volna meg a hatalmat azonnal. Mivel úgy véli nem elég színvonalas a kollégium lakók viselkedése ezért azonnal alkalmazta a végső megoldást. Napi 3 posztban sírja ki a bánatát. "Ma valaki nyitva hagyta a konyhában a bukóablakot. Ő is mosna majd fel ha beömlik a víz?" De ami betetőzte a dolgokat, hogy a rendezvényeket is elkezdte a saját kis ideáljai szerint tervezgetni. Remélem soha nem lesz rendezvényszervező mert akkor hamar felkopik az álla. Próbáltam én is nyugodtan beszélni a KolBiz elnökkel, hogy őt és nem a nőjét választottuk meg. Erre csak annyit köpött oda, hogy a nője az bizony velejár. Tehát a csaj a pasiján keresztül gyakorolta eddig a hatalmát. Remélem kiélvezi 20:00-ig a szerepet amibe beleképzelte magát mert után remélem még a kollégiumból is kivágják.

2019. nov. 6. 13:47
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
És te most komolyan, itt sírsz? Nem fogjuk tudni megoldani a problémád, sajnálom. Kapd fel magad, ha tenni akarsz ellene, indulás.
2019. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Közös összefogással lehet valamit elérni, az ottani lakóközösség kell hogy megoldja, nem tudom igazán innen távolból milyen tanácsokat lehetne adni.
2019. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kérek senkitől segítséget. Nem itt sírok. Kérlek olvassátok el még 1x a szöveget.
2019. nov. 6. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés szülői figyelem, sérült egó, életében először érzi a saját létének fontosságát. Nárcisztikusan sérült embernek hívják az ilyet.
2019. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác már most egy papucs, ezt kellene tudtára adni, hogy ez nagyon gáz.
2019. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi is a kérdés?

A csaj legalább jó kinézetű?

2019. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!