Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elengedjem vagy ne?

Elengedjem vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit itt ismertem meg és azóta facebookon beszéltünk. Nagyon jól elvoltunk és azt hittem lehet belőle valami. Aztán tegnap rám írt itt gyakorin(nem tudta, hogy én vagyok,válaszoltam egy kérdésre és ő rám írt,hogy lenne e kedvem ismerkedni vele) nem írtam neki vissza és nem tudom mit tegyek. Engedjem el őt vagy folytassuk mintha semmi nem történt volna?

Azon gondolkozom hány lányra írhat még rá.

Nem vagyunk együtt és ezek után nem is hiszem, hogy leszünk, de elvileg tetszem neki.


Én ezek után nem tudok rá úgy tekinteni mint eddig. Tudom nem nagy ügy. De nekem ő lett volna az első komolyabb ember az életemben.

Tanácstalan vagyok.


2019. nov. 1. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha csak beszélgetni akar, vagy barátkozni? Nem kell egyből rosszra gondolni.
2019. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem gondolok egyből a rosszra csak furcsállom.

De,nem hiszem :/ velem is így kezdte :(


Sajnos azt tudom róla, hogy nagyon szeretne már barátnőt.

2019. nov. 1. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el. Ne azért legyél vele, hogy legyen valakije, inkább olyannal legyél aki tényleg szeret, önmagadért.
2019. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Interneten beszélgettek néha és már örök hűséget kéne fogadnia?
2019. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért éleg sokat beszéltünk és ő is mondott olyan dolgokat amit másnak meg soha és én is. És én tényleg komolynak éreztem.

És már nem egy kérdést írt ki,azóta mióta beszélünk hogy hogyan találhatna magának lányt(a nevét nem takarja ki)

Nem tudom én se mit gondoljak, de már nem érzem azt amit eddig :(

Lehet, hogy túl reagáló,de nem tudom mit kéne tennem.

2019. nov. 1. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már abban a cipőben, amiben te most jársz.

Velem is kb. ugyanez történt, csak egy másik oldalon. És bennem is törés lett az, amikor szembesültem azzal, hogy nem is vagyok neki annyira különleges, mint írta és másokkal is próbál olyan kapcsolatot keresni, mint amilyet velem kialakított.


Először tagadtam, majd megint megtörtént.

Aztán próbáltam visszaszúrni neki, és hangoztattam azt, hogy ha neked is van más, akkor nekem is.

Azután pedig magamban átgondoltam a helyzetet és rájöttem, hogy gyerekesen viselkedtem és naív voltam. És el kellett fogadnom, hogy nem tartozik nekem semmivel. Nem mondta sose azt, hogy csak velem beszélget, és naívan gondoltam azt, hogy csak én vagyok neki, ahogy vice versa.


Nem szabad naívnak lenni, és ezt meg kell értened és el kell fogadnod. Ha komolyan tervezel vele a jövőben, akkor viszont beszélned kell vele, és elmondani, hogy ez gebasz, és onnan el kell indulnotok közösen vagy külön válva valamerre.


23L

2019. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Csak baratnot akar, nem teged. Remelem erted a kulonbseget. En is csinaltam ezt amit a srac. Rairtam minnel tob lanyra es aki vevo volt ra azzal ismerkedtem. De nem azert, mert tetszett a szemelyisege vagy mert megfogott benne valami. Hanem csak kellett egy baratno. Nem is lett belole semmi. Szerintem jogosan erzed magad atverve.
2019. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Akkor sajnos ez a hajó el úszott :(

El kell engednem :(

2019. nov. 1. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Akinek gyakorin kell kiírnia, hogy hogy találjon magának lányt/nőt, azt jobb is ha elengeded😀
2019. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!