Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Netes rendelésnél mennyire...

Netes rendelésnél mennyire megszokott ez?

Figyelt kérdés

Megadok egy nevet és számot,és visszahívnak telefonon.

Ez nem lehet valamilyen átverés?


2019. okt. 31. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer már volt ilyen. Meg is lepődtem. Azt kérdezte, hogy a világosabb vagy a sötétebb rózsaszín holmit kérem-e? És azt kaptam. :)
2019. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen adatot eleve be szoktak kérni kapcsolattartás miatt, belefér az ügyintézésbe is. A/ennyi kérdésből mi nem fogjuk tudni hogy mit és honnan akartál rendelni, és vajon tényleg gyanús-e ez a módszer. Első ránézésre nem tűnik gondnak, például közvetlenül akarnak értesíteni hogy a termék elérhető-e, raktáron van-e, leadható-e a rendelésed vagy sem. Kicsit oldschool módszer a mai automatizált világban, de belefér.
2019. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,elég "oldschool",ahogy fogalmaztál.

Máshonnan,ha rendelni akarok,akkor megadom az adataimat.

2019. okt. 31. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem lévő válaszolok-Val, egyébként elsőre ha mégis gyanús, akkor kB két három ezer forintra rendelj, pl egy pólót. Ha simán gond nélkül ki hozzák vagy meg kapod, akkor következőre nagyobb összegre is rendelhetsz.
2019. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet szolgáltatásoknál szoktam látni, például nyílászáró csere, redőny... Mivel ott nem egy konkrét sablon terméket kérsz, esetleg eljönnek lakásra felmérni, hogy biztosan jó legyen, mert lehetnek eltérések, és ahhoz kell igazítani, amit beszerelnek majd.
2019. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit rendelték. Nekem van egy webshopom. Amikor létrehoztak még nem volt árú készlet ezért minden addigi rendelőt fel kellett hívjon hogy kb 1 hónap múlva tudnám teljesíteni a rendelést. Attól függ milyen információkat kérnek telefonon.
2019. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Bocsi! Szivat az autocorrect.
2019. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!