Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookot le lehet tiltani?

Facebookot le lehet tiltani?

Figyelt kérdés
Hogy maga a fiókot vagy ami még jobb hogy soha többet ne tudjam használni. Pl. ne tudjak be regisztrálni nem tudom, lehetséges bármelyik?
2019. okt. 29. 16:32
 1/4 anonim válasza:
77%
A fiókodat fel lehet függeszteni utána 1 hónap talán és törlődik.
2019. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hozzáférést is le lehet tiltani megfelelő programokkal, de ha a függőség miatt kérdezed, akkor csak az önuralom fog működni. Hiába törlöd magad, ha nem vagy képes akkora önmérsékletre hogy megálld a használatot, úgyis vissza fogsz regisztrálni. Ha letiltod az oldalt, azt is ugyanúgy fel fogod oldani. Ha van akaraterőd, akkor pedig anélkül is leépítheted a használatát, hogy törölnöd kellene magad.
2019. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, megváltoztattam a jelszót megjegyezhetetlen jelszóra pl. 475GhGSEWaSX25ssQ6cC41ajkHZ bemásoltam a jegyzetekbe copy/paste utána töröltem ezt a jegyzetet csak addig kell, amíg beírod at új jelszót, de még ne töröld mert kell.

Utána fiók törlése, ehhez is kell a hosszú megjegyezhetetlen jelszó, ezután törlöd a jegyzetet is és a fiókodat semmilyen módon nem tudod visszaaktiválni jelszó ismerete nélkül.

2019. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt az eljárást meg kell tenned az email fiókkal is, amivel csináltad a facebook fiókot, mert az email címen keresztül új jelszót kérhetsz.
2019. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!