Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet barátkozni...

Szerintetek lehet barátkozni könyvtárban? 17/l

Figyelt kérdés

Nincsenek igazán jó barátaim, de jó lenne megismerni valakit, aki nem csak jó fej akar lenni velem, hanem szívesen barátkozna is.

A könyvtárban lehet így barátkozni? Vagy mégis hol?


2019. okt. 23. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Annyian irjàk hogy igen.neha felvenném mi megy ott.

Bemegyek az informaciosnak adok egy listat hogy ez meg az a könyv kell összeszedegeti es javasol mast is, srac ül egy asztalnal megbamul, az info elmegy, atnezem a könyveket, szelektalok stb, ami kell meg leviszem kivenni.


Nah jol megneztük egymast es csö.

Ennyit a könyvtarrol.

2019. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
*informacios elmegy
2019. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem az történik,mint az első kommentelőnél,akkor persze,lehet.

Én is ismertem már meg könyvtárban egy ismerősöm.

Sajnos nem voltunk egy hullámhosszon,úgyhogy nem ment a dolog,de a könyvtárban,ha összefutunk szoktunk beszélgetni. :)

2019. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Minek mennél a könyvtárba ? Én leszek a barátod ^^ Látod ? Nem is olyan nehéz .
2019. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én a vőlegényemet a könyvtárban ismertem meg. Épp keresett egy könyvet, én is éppen egy könyvvel voltam elfoglalva, amikor odajött, hogy tudok segíteni neki? Elmondta milyen könyvet keres, majd amikor megtaláltuk, beszélgettünk, hogy kinek melyik a kedvenc könyve. Később beültünk a könyvtár kávézójába, megdumáltuk,hogy melyik könyből lehetne jó filmet csinálni, ki lehetne a főszereplő. Még kétszer randiztunk könyvtárban, majd szép lassan egymásra találtunk. Idén nyáron házasodunk.
2019. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

- Hát te mit olvasol?

- A varázskönyvemet.

- Mitől varázskönyv?

- Mert amíg olvasom, mindenki békén hagy..


(Életem Értelmei)

2019. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Igazából bárhol lehet ismerkedni, ha a helyzet úgy hozza. Könyvtárban is előfordulhat, de persze az is, hogy épp zavarjuk a másikat. Helyzet függő, illetve ember függő, engem személy szerint nem zavarna, ha akár olvasás közben leszólítanának. Max ha nagyon benne vagyok, akkor azt mondanám, hogy kicsit később beszélhetünk, de még befejezem.
2019. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

#5:

Jujj, és ettől most el kéne olvadnunk? -.-


Amúgy igen, lehet barátkozni könyvtárban...de csak csendben! ;-)

2019. okt. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

“Még kétszer randiztunk könyvtárban, majd szép lassan egymásra találtunk. Idén nyáron házasodunk.”

Kezét csókolom, október van! Az idei nyárról már le tetszett maradni.

2019. okt. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Könyvtárban lehet barátkozni, de még szexelni is csak persze szolidan. Igazából bármit csinalhatsz ott amíg a könyvtáros nem veszi észre.
2019. okt. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!