Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Különbözök a férfiaktól? 22/F

Különbözök a férfiaktól? 22/F

Figyelt kérdés

Na szóval , több olyan dolog is van amik jellemzők a férfiakra , rám viszont nem.

Engem nem érdekelnek az autók meg a többi járművek sem.

Én féltem saját magamat , míg a többi férfi inkább védi az élete árán is a nőket , gyerekeket.

Nem vagyok bátor se erős.

Nem érdekel a szex , sőt néha undorítónak tartom.

Nincs bennem semmilyen kényszer a szaporodásra.

Lehetséges hogy belőlem hiányoznak bizonyos ösztönök?

Továbbá úgy érzem hogy teljes mértékben én irányítom a testem , nincs semmi és senki ami ebbe beleszólna..


2019. okt. 22. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Tetszik, hogy ilyen határozott vagy és ha ez neked így jó, akkor semmi probléma szerintem ezzel. Ritka, az biztos de van ilyen. Utolsó mondatod mit jelent pontosan?
2019. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Férfiak régen: "míg a többi férfi inkább védi az élete árán is a nőket , gyerekeket"


Férfiak ma: "Én féltem saját magamat"


Nyugi, nem vagy egyedül.

2019. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Az emberek különböznek.

Egyébként engem sem érdekelnek a kocsik, sem hogy sportot lessek a TV-ben, hiába vagyok 27 éves férfi.

2019. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
22 évesen sokan gondolkodtak így,majd változott a véleményük.
2019. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Egy csomó dologgal egyetértek, de csak a magam módján.


- Engem nem érdekel a sör vagy a foci, de pl. mindig komoly autóim voltak és vannak.


- A "szexben" csak a nőket tartom undorítónak, amikor képesek -bármilyen higiénia nélkül is- bármikor a pisás himbilimbit szájba venni, vagy kutyák -és más állatok- száját csókolgatni nagy előszeretettel, stb...stb...


" a többi férfi inkább védi az élete árán is a nőket"

- Én inkább magamat igyekszem megvédeni a hisztis és agresszív nőktől.

Ráadásul nagyon kiábrándít a nőkből az a sok női kórságot részletesen taglaló tv reklám.


- Az utolsó mondatoddal viszont tévúton jársz, mivel csak némileg van hatalmad a saját tested felett.

Nincs aki beleszólna?? Dehogy nincsen!

A genetika alapból beleszólt.

Továbbá a környezeted is, mert nem mindegy, hogy mit eszel, mit iszol, mit lélegzel be, hányszor idegesítenek fel, milyen betegségeket kapsz majd el, megtudod-e fizetni a gyógykezeléseidet stb...stb...

2019. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a dolgok ràm is jellemzőek, nem vagy annyira különleges, csak a társadalom férfimítoszába nem férsz bele.
2019. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
13%

Mennyi petpalackos rákot meg műanyagba csomagolt retket eszel?

Azonnal kezdj el műanyag és szójamentesen élni, illetve irány a kondi vagy valami csapatsport.

Pár év alatt akár ember is lehet belőled

2019. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Nem eszek semmilyen műanyagot.

2019. okt. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!