Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha már nagyon...

Mit csináltok, ha már nagyon az alján vagytok?

Figyelt kérdés

Mikor nagyon fáradtak vagytok(nem fizikailag), de még muszáj a kötelezettségeiteket megcsinálni. Ilyenkor csak nyöszörögni tudok és annyira rossz.

Ritkán van, de olyankor nagyon kicsi választ el attól, hogy ne menjek haza a suliból.

Most is ez van, nagyon hosszú hetem, hétvégém volt. Nagyon kivagyok, de még 1000+ 1 dolgom van, de egyszerűen nem bírom elkezdeni. Annyira stresszes az egész. Csak kiménnék és kiabálnék egy sort.

Mit csináljak?


2019. okt. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem gyakran van ilyen, besokall az ember néha. Próbálj valahogy kikapcsolódni, ha neked ez az, hogy kimész egy mezőre és kiabálsz, akkor tedd azt.

Nekem a tartalmas kikapcsolódás szokott segíteni, sorozat nézés egy pohár borral, vagy kirándulás a kutyával..

2019. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Tojj bele az egészbe, menj haza és nézz filmet.
2019. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok.
2019. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!