Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki börtönben van?

Figyelt kérdés

Ha igen szerinted is oda való?

Gondolok itt olyan esetre amikor valaki figyelmetlenség miatt elüt valakit ez miatt lecsukják. Tehát nem rossz ember, nem szándékosan bántott valakit csak figyelmetlen volt és rosszkor volt rossz helyen.

De olyan sztorik is érdekelnek amikor gondolta a környezete, hogy odavaló.


2019. okt. 20. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsere nem. De aki veletlenul elut valakit, semmilyen szabalyt nem hag at es nincs "eloelete" nem zarjak bortonbe. Tehat itt santit valami nagyon.
2019. okt. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Oda való.
2019. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Igen. Én küldtem oda, mert kirabolt. Előtte 19 évet ült gyilkosságért. Nem is értem, az ilyen minek engedik ki egyáltalán, úgyse tud szocializálódni cc. 20 év után...
2019. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy volt iskolatársam dílerkedett, és most börtönben van (talán már szabadult, nem tudom). Nem egy vérbeli bűnöző, csak egy mezei hülyegyerek.
2019. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyat ismertem aki volt, idén halt meg.

Megérdemelte a büntetést, a családja szerint is

2019. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van igen, de nem börtönében, hanem kényszergyógykezelésen, emberölésért. Magáért a tettéért persze megérdemli, de én baromira sajnálom. Sokkal előbb kellett volna segíteni neki, még mielőtt idáig fajul a dolog.
2019. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Szomszédunk vejét a feleségének a szeretője megkéselte (nem halt meg szerencsére, nagyon jó ember, mármint a vő). A fa@i dutyiba került pár évre, simán megérdemelte, ott majd játszhatja az alfát.
2019. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én egyik haverom 12 éves kora óta ül megint kb:9 honapot es most szabadul 3 honapja kb de amugy tok jo fej egyszer ult 13evet utana 4évet most meg kb 1evet nekem nagyon jo spanom es egyik legjobb haverom
2020. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!