Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor megyek az utcán és...

Amikor megyek az utcán és látom, hogy a nők mosolyognak rám?

Figyelt kérdés

Miért van ez? Megyek az utcán, akkor látom az arcukon, hogy mosolyognak, főleg amikor közelebb érnek...

De nem is ismerem, full ismeretlenek, sok nővel van ez így.

Sztem annyira nem is vagyok szép, kicsit fura, vagy csak beteges a képzelődésem? De akkor miért látom a mosolyukat?



2019. okt. 19. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Fogkrémes a képed... 😀
2019. okt. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Hogy? Szánakozóan?
2019. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én sokat vagyok kulfoldon, szoktam emberekre mosolyogni mert ott ez a NORMALIS... de az mar beteges hogy e moge azt gondolod azert mosolyoghatunk mert te szep vagy! :D Nem nem a szep emberekre mosolygunk csak, mar aki mosolyog. De itt magyarorszagon ugytunik meg ez is gaz. Maris egy kis “kedvesseg” es egybol mindenfelet gondolnak moge... ez nagyon gaz.
2019. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én öreg papàkkal szoktam így jàrni, hogy csak udvarias vagyon vagy elözékeny vagy mosollyal elfogadom, hogy előre enged az ajtón, màr egyböl azt hiszik akarok valamit tőlük.

Múltkor mamàm miatt hallgattam végig egy közterületi rendezvenyen egy citerazos papàt, mosolygok kinomban rà ugye, az elöadas végén meg ott sündörgött körülöttem engem lesve kispécizve



En mondjuk az vagyok aki altalaban kinbol mosolyog az emberekre incidensek megelözése végett. Pl amikor penztarnal kell sorakozni alig ferünk el es ne erezze hogy a sarkàra àllok vagy furakodni akarok,(vagy ne lassanak bunkonak ha be akarok menni egy ajton hogy ra se nezek hogy pont ö is odatart,stb) szoval mielött barki leorditja a fejem jelzem egy mosollyal hogy békével jöttem


Ez nalam kényszeres sajnos. Pl ha bejön a fönök tudatlanul szabalyosan elkezdek örülni, mintha vàrtam volna beszélni, tiszta kinos az egész viselkedésem néha.


Vagy jön egy szerelö es ugy érzem mintha muszaj lenne kedvesnek lenni különben lehuz kamu dumakkal. Meg stb

2019. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*udvarias vagyok
2019. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!