Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell élni?

Miért kell élni?

Figyelt kérdés

Ha egyszer jön egy negatív dolog olyan stresszes leszek h azt elnem tudom mondani tehetném az egész univerzumot eltörölném olyankor .. Ha elromlik valami ez a felesleges körforgás inkább akkor nem kell semmi ilyen alapon ha ez az ára csak kínlódás. Nincs türelmem. Miért nem lehet egy készen kapott világban létezni.?

Vagy miért nem dönthetem ell hogy akkarok e élni vagy a humánus halált választanám inkább. Aki akarja meg csinálja...



#Lelki éke
2019. okt. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, nem kényszerít rá senki.
2019. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvan bszva a Föld, de ettől függetlenül is érezheted jól magad. Lehetnél pozitív és leszrhatnád a múltat és jelenre koncentrálhatnál. Ne hisztizz
2019. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amíg nem ér stressz vagy valami elnem romlik addig kitünően elvagyok
2019. okt. 17. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el or orvoshoz. Ha kell ír fel nyugtatót de arra hamar rá tudsz szokni.


Életemben egyszer vettem be nyugtatót amikor a bölcsesség fogamat húzták mert egyébként rögtön rosszul vagyok meg rángatózók mint ha epilepsziám lenne. 0.5mg frontin és olyan laza lettem mint a riga lánc.


Milyen problémák azok amik ennyire kiborítanak tudsz egy példát mondani ?

2019. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vszeg depressziós vagy, és az ingerületátvivős biokéimáddal van baj.
2019. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!