Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Középiskolába voltak akik...

Középiskolába voltak akik piszkáltak szivattak megütött az egyikük hogy tudnék ebből kimászni?

Figyelt kérdés

egy ideje olyan vagyok hogyha beszólnak akkor én akarok lenni mindig aki az utolsó aki az oltást adja de hosszútávon egészséges szeretnék lenni nem akarok félelemben élni



Köszi ha válaszol valaki:)


2019. okt. 16. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A cikizésnek és piszkálásnak a legjobb ellenszere, hogy szembe nézel a másikkal és azt mondo, hogy ok ez így van.


Pl.:

- Hé te kis pö cs, már megint anyád táskáját hoztad?

Erre te: - Hát én mint kis pöc snek tetszik anyám táskája...

Erre újat mondani nem fognak tudni.

vagy

-Na mi van ennyire béna vagy, hogy a labdát is mellé rúgód?

Erre te: -hát igen, ennyire béna vagyok.


Ezt persze nagyon nehéz megtenni, így reagálni csak a nagyon inteligens emberek tudnak, az idiótákat lehet mindennel oltani, és beszolni.

2019. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:

Sose te legyél, aki elsőnek üt, de te legyél, aki az utolsót, és a legnagyobbat!

A szóbeli dolgokra meg vagy úgy reagálj, ahogy #1 mondta, vag, legyen sokkal élesebb a nyelved!

2019. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. okt. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!