Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Találkozott...

Ez mi lehetett? Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk Badacsonyba, a Kisfaludy kilátóhoz akartunk fölmenni. Fölfele menet az ösvény mentén egy játékbaba föl volt szúrva egy faágra és ki volt nyomva a szeme. Én nagyon megijedtem és kértem a barátomat, hogy forduljunk vissza. Ő tovább ment volna, mert biztos valaki/valakik vicces kedvükben voltak... végül hazajöttünk, de már alig vártam hogy elérjünk az autóig. Szerintetek mi lehetett ez? Mit akart jelenteni az a baba? Esetleg más nem találkozott vele? Szólnunk kéne valakinek?
2019. okt. 13. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kéne szólnod - egy pszichológusnak, hogy vizsgálja ki, mi a bajod.
2019. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok thrillert nézel :D
2019. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet valaki innen vette az ötletet:


[link]

2019. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Valaki szórakozott.
2019. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
-.-' És az ilyen kreténeknek van normális pasija. Normális nők meg szenvedjenek a selejttel, aki a fajtádhoz lenne való. Adj már tippet, mivel fogtad meg ezt a fiút?
2019. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

“Adj már tippet, mivel fogtad meg ezt a fiút?”

Nekem 2 tippem is van:

1 -A gyenge nő vagyok, védj meg te nagy, erős és okos férfi műsorral.

2 -Az ágyban is ennyire hiszékeny, ha érted mire gondolok..

2019. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jön ide az, hogy fogtam meg. Ha megijedek valamitől, akkor már nem érdemlek férfit? És azt se tudjátok ő milyen, miből gondoljátok hogy ő egy főnyeremény?
2019. okt. 13. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból gondolom, hogy nem törölt pofán még téged.
2019. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"...akkor már nem érdemlek férfit?"

Hát, ha engem kérdezel, akkor szerintem TE pont nem. Te inkább barbizzál még otthon, akárhány éves is vagy.

2019. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi rosszindulatú, undorító, irigy ember van itt te atyaúristen... Kérdező, nehogy a szívedre vedd, amit ezek az emberszerű valamik itt irogatnak. Biztos vagyok benne, hogy ha én lettem volna ott én is ugyanúgy megijedtem volna, pedig soha nem nézek még csak horror filmet sem, de tuti, hogy engem is rossz érzés fogott volna el, hiába csak egy megcsonkított játékbabáról beszélünk. Úgyhogy ne aggódj, szerintem teljesen normális reakció volt részedről, valakit érzékenyebben érintenek az ilyen dolgok. A barátod pedig remek ember lehet, amiért megértette a kérésedet és nem erősködött, hogy menjetek tovább. Becsüld meg. :)
2019. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!