Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a facebookodat...

Hogyan lehet a facebookodat vissza kapni?

Figyelt kérdés
A volt páromnak én megadtam a facebbok jelszavamat mert biztam benne nem gondoltam hogy vissza él vele. Folyamatosan letörli az ismerőseimet beszélget velük a nevemben sértegeti őket. Meg változtatom a jelszavamat az emailt és mindig vissza állitja úgyhogy nem tudok bemenni a saját fiókomba. Már egy informatikus is segitett de hiába feltörte. Nem tudom kihez fordulhatnék hogy segítsen. Ha van valami ötletetek vagy segíteni tudnátok hogy hogy tudnám vissza kapni a saját fiókomat. Tudom én is hibás vagyok hogy megadtam de nem gondoltam hogy vissza él vele. Naiv voltam igaz vagy inkább túlságosan biztam benne. Ha valaki tud segítsen.
2019. szept. 19. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Tanulság: Soha, senkinek nem adod meg a jelszavad! Nem is értem azokat akik ezt akarják.

Változtass jelszót, majd jelentkeztesd is ki, ha ezt nem teszed meg semmit sem ér, bent marad és vissza tudja állítani.

2019. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Vagy írj a Facebooknak, vagy regisztrálj újra. Ne add meg a jelszavadat senkinek, pláne olyan embernek, akivel fasírtban vagy amúgy is.


Egyébként elég sok baj van ezzel a felülettel. Már sokszor eszembe jutott - anno a magam baja kapcsán is -, hogy ebben a csodás nagy demokráciában, amikor az adatvédelem minden sarokról-polcról csöpög, ugyan miért nem néz rá a Facebook viselt dolgaira a kedves magyar adatvédelmi ombudsman? És miért nem intézkedik?

2019. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

ma 09:34

Miért is kéne intézkednie?

1. Nem kötelető facebook tagnak lenni. Sok millió embernek nincs facebook oldala, és élnek

2. Nem kötelező megadni az adataidat. Vagyis nem kell semmit írnod magadról. Ha mégis akarsz akkor írhatsz értelmetlen dolgokat is.

Rengeteg hamis profil van fent, akik nem adják meg a teljes adataikat

3. Teljesen le lehet tiltani, hogy senki ne lássa az oldaladat csak azok akiknek megadod az engedélyt.

4. Nem kell az életed minden percét kiposztolni ( megyek nyaralni, éppen ebédelek, éppan kakilok stb)

Igaz így nem lesz 36261463 ismerősöd. Igaz. nem fogják tudni, hogy éppen mésznyaralni a wizzair járattal valahová- Sőt azt se fogják tudni, hogy taknyos ló kocsmájában sörözől a haverokkal.

Mindenki maga dönti el, hogy mennyire tárja ki a kis életét a világnak.

2019. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én megpróbálnék ismét segítséget kérni, hátha be tudsz jelentkezni megint, de akkor ne az legyen az első, hogy bocsánatot kérsz az ismerőseidtől meg ilyenek, hanem gyorsan töröld a fiókodat és csinálj inkább másikat, mert ha egy "hozzáértő"-vel van dolgod, akkor nehezen fogsz tőle tudni megszabadulni szerintem.
2019. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beállította a saját telefonszámát, amire mindig megkapja az értesítéseket a jelszóváltozásokról.

De a legértelmesebb a 3. válasz. Nem kötelező a facebook profil.

Ha mégis ennyire nélkülözhetetlennek tartod, regisztrálj újra.

2019. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Már miért is lenne az övé a legértelmesebb válasz? Semmit nem ér el azzal a kérdező, hogy nem kötelező a Facebook profil. Egyébként sem a kérdezőnek írta, amit írt, hanem a kettesnek... A kérdező szimplán azt szeretné megtudni, hogy hogyan tudná vissza szerezni a fiókját, mert gondolom nem szeretné, hogy továbbra is minden x@rságot írjon az exe az ismerőseinek, vagy akar bejelölgessen random embereket, akiknek szintén írjon minden hülyeséget, meg megosszon olyan dolgokat, amiket lehet nem kéne, stb...


Azzal is megold gondolom mindent, hogy hagyja a kukacba az egészet és csinál egy másik profilt... Attól még az exe csinálni fogja tovább a f@xságait.

2019. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót és email címet, a telefonszàmot meg töröld, állíts be kétlèpcsős bejelentkezèst, add meg a saját számod. Ha végképp nem megy akkor regisztràlj újra, új emaillel, stb. Akár álnèven is.
2019. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!