Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan szobanövény leszek?

Lassan szobanövény leszek?

Figyelt kérdés

Pár éve kikerülten az okatatsi rendszerből és amióta nem vagyok a kortarsaim között, úgy érzem hogy kezd visszafejlodni a kommunikációs kepessegem.

Nehezebben illeszkedem be, és emiatt kevesebbet is beszélgetek, vagy töltök időt másokkal (maximum régebbi barátokkal vagyok néha) ami szar, mert ennek hatása van az életem többi részére is.

Pl régebben imádtam történeteket kitalálni, és rajzolni, most viszont ha le is ülök, hogy alkotok valamit, teljesen üres az agyam; nincs téma ami megragadna. De olyan szinten nem ragad meg semmi, hogy már olvasni is alig olvasok, pedig anno hetente két könyvet legalább elolvastam, és filmeket/sorozatokat is alig-alig nézek.


Nem önsajnáltatni akarok, csak érdekel, hogy más is találta már ilyen helyzetben magát, és ha igen, hogy tudott kilábalni belőle?


2019. szept. 9. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Igen, sehogy.
2019. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kellene neked egy jó munkahely fiatal kollégákkal. Menj el a könyvtárba, vegyél ki jó könyveket, és kezdj újra olvasni, az tud ihletet adni a rajzoláshoz is. Kezdj el sportolni (pl. konditerem), vagy tanulj valami új dolgot (nyelveket, sakkozni, zongorázni stb., amihez van kedved), ha van rá időd, egyrészt jó időtöltés és lehetőség a fejlődésre, másrészt emberek között lennél. Én ezeket csinálnám a magányos élet helyett.
2019. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól látod a helyzetet. Az iskolának nem csak az átadandó tudás a szerepe, hanem bizony a szocializáció is. Ha van lehetőséged, akkor próbálj visszakerülni, illetve kezdj járni sportokra, hobbikra, ahol a kortársaiddal lehetsz. Pl egy rajzszakkör biztosan tetszene 😊
2019. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!