Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azt, ha úgy...

Hogy nevezik azt, ha úgy érzem mintha két életem lenne?

Figyelt kérdés

Van az itthoni, ami megszokott, unalmas, és van a másik, amit az elmúlt két nyáron tapasztaltam meg amikor külföldön voltam. Utóbbi sem csak a felhőtlen boldogságból állt, az idei, életem mentálisan egyik legjobban megterhelő időszaka volt.

Most itthon a gép előtt ülve pedig azon gondolkodom, hogy megtörtént-e egyáltalán. Mintha időben egy másik én lett volna ott, az egy hónap pedig szó szerint szempillantásnak tűnik. Ez a hatás pedig évről évre erősödik, hiába vagyok még "fiatal", érzem hogy ennek így hamar vége lesz ha nem változik valami. 25/F


2019. aug. 31. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nevezik sehogy, nincs minden èrzelemnek neve, cimkéje, tartalmasabb leírással könnyebb átadni bonyolultabb érzéseket, mintsem megcimkézéssel.
2019. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!