Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemények? Tapasztalatok?

Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap buktam meg 1x forgalmi vizsgan kb 10 percig vezettem jol is ment de elizgultam a tablat nem neztem es meghuztak gyorshajtasert.

Nagyon csalodott vagyok es semmi kedvem. A vegen az oktatom meg csak igy lazan bevagja vegyek meg 6 orat (24.000) elotte meg hogy megvolt a 30 rabeszelt engem a 12 ora pluszorara (52.000).6 orat nem fogok venni max csak 2-3 annyi eleg jol kezelem az autot mar csak figyelmetlen voltam a kovetkezon meg mar szeretnek atmenni elegem van ebbol a penz minuszbol mar 243.000 jarok es minden sikerult elsore kiveve a tegnapi forgalmi mar lassan 1 eve hogy beiratkoztam. Szerintetek?tanacsok?



2019. aug. 17. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Főleg nyugodjál meg, és figyelj oda.
2019. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól csináltad volna, akkor is meghúztak volna valami kifogással. Kell nekik a pénz, és megtehetik (ha meg még hibáztálnis, akkor pláne). Elég lett volna a minimumot kérni, az éll elég gyakorlás.
2019. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha akarnak belekötnek bárkibe. Senki se vezet tökéletesen pár óra "rutinnal" legközelebb figyelj jobban és inkább lassabban menj a megengedettnél, abból nem lehet baj és jobban tudsz figyelni. Nekem minden megvolt elsőre, pedig hibáztam én is, de jó kedve volt a vizsgabiztosnak. Ennyin múlik kb.
2019. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!