Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek! Ti milyen hobbika...

Budapestiek! Ti milyen hobbikat űztök a városban?

Figyelt kérdés
Főleg a belvárosban élőkre vagyok kiváncsi. Nem zavar titeket,hogy alig van fás/füves terület, ahova ki lehet ülni stb?
2019. aug. 8. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közlekedéssel olyan sok időt töltök, hogy azt már hobbinak lehetne nevezni... 😃


Amúgy Margit sziget. Vagy városon kívülre, Balaton...

Itt bent... max a vendéglátóipari egységeket lehet felfedezni magadnak. Edzőtermet nem szeretem. Úszásra sincs lehetőség (kevés uszoda van, tömve van, meg még drága is, és felszereletlen...)


A zöldfelületek alacsony száma még nem is zavarna, de az már igen, hogy az emberek a betonra hugyoztatják a kutyájukat. Nem értem miért kell lakásba állat.

2019. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nagy mezők nincsenek, de fás füves részek bárhol találhatóak.


Ha itt nőttél volna fel, nem zavarna. Gyerekkoromban engem a fordítottja zavart, hogy túl nagy mező, a kutya sincs sehol, ha mégis látok valakit az is bámul.


Mára már más az értékrendem, de igazából ha nincs összehasonlítási alap, úgy miként írjam le mit lehet a városban csinálni, azon kívül hogy azt írom, MINDENT! :)

2019. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akad fás-füves terület bőven a Margitszigeten kívül is.


Belváros környékén is:

- Erzsébet tér

- Szabadság tér

- Városliget

Budán:

- Egyetemek környéke

- Kopaszi gát

- Gellért-hegy

- Bikás park

- Városmajor


Illetve szinte mindenhol vannak kisebb parkok, játszóterek, leülős helyek. Vagy ott az egész Duna-part, stb. Ha nem is fás-füves, de leülős. Például Erzsébet-híd lábánál is le lehet pihenni 1-1 sörre.


Dél Budán Albertfalvától végig ott van a Duna part, 1-2 vendéglátóhellyel, M0 környékén természetes vízparttal. Észak Budán szintén ott van végig a Duna part.


Vagy természetnek ott a Hármashatárhegy, egész Budai hegység, Normafa, Széchenyi-hegy, Szépjuhászné, Gyermekvasút vonala.


Illetve ami nekem tetszik, hogy Budapesttől szinte az összes hegységünk 1-1,5 órára van kocsival, így lehet jókat túrázni.

2019. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedek meg iszok
2019. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!