Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék érzelmes,...

Hol találhatnék érzelmes, érzékeny embereket?

Figyelt kérdés
Elég szar helyen nőttem fel, nem igazán voltak barátaim. Éveken keresztül csak arra vártam, hogy felköltözhessek Budapestre, úgy gondoltam, itt biztos sikerül majd emberi kapcsolatokat kialakítanom. Így is lett, bekerültem egy-két értelmiségi körbe, lettek haverjaim, viszont úgy érzem, a velük való kapcsolatomnak határai vannak, ugyanis egy fontos dologban különbözöm a legtöbbjüktől: ők nagyon intelligens emberek, jókat lehet velül beszélgetni, de hiányolom belőlük az érzelmeket, az érzékenységet, ami bennem megvan, és ami egy mélyebb kapcsolat kialakulását tenné lehetővé.
2019. aug. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én érzelmes ember vagyok, ám csak az interneten mutatom ki, mert egyébként élőbe nem megy. Szóval ha van kedved beszélgessünk, anonim oldal.. :)
2019. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én eszméletlen érzékeny fiú vagyok. Ha valamennyire azonos az érdeklődési körünk akkor szívesen ismerkedek, jó újjakkal megismerkedni.
2019. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt is :)
2019. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!