Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért várják el, hogy előre...

Miért várják el, hogy előre utalj?

Figyelt kérdés

Ez korrekt dolog a várárlóval? Aztán elfelejteni küldeni. Kitalálja, föladata. Mert gyanús ezer forintért egy új nyithatós mate 20 lite tok.


Miért nem fogják fel, előre a palimadarak utalnak.



2019. júl. 29. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen érthető, hogy miért várják el ezt. Aztán a "vásárló" megszerzi az árut, aztán eltűnik.

Többször utaltam, és mindig hiánytalanul, tökéletes állapotban kaptam meg az árut, sőt, egyszer még bónusz ajándékot is kaptam hozzá.

Egy megbízható oldalon nem palimadár az, aki utal.

2019. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig a netes vásárlások során ez a bevált módszer. Mondjuk nem mindegy, hogy hol vásárolsz, mert pl. Vaterán ugye meg tudod nézni az értékeléseket és megteheted, hogy csak megbízható partnerrel üzletelsz. De ez mostanra már elterjedt ott is, ahol nincs ilyen értékelési rendszer.

Ez van. Ha nem tetszik, vásárolj máshol.

(Anno sokat vateráztam, és megtanultam, hogy tényleg ez a legbiztosabb módszer. Az utánvét drága, plusz túl nagy az eladó kockázata, mert ha kitalálod, hogy nem veszed át, akkor neki kell állnia a visszaszállítás költségét is.)

Vásárolj üzletben, vagy neten személyes átvétellel.

2019. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladok valamit, én mindig előreutalás után postázok. Egyrészt mert az uánvét drágább, másrészt meg nekem ez a garancia, hogy biztosan megveszi adott személy. Egyszer adtam fel valamit utánvéttel, 3 hétig vártam a pénzre, igaz az a posta hibája volt. Senkit nem vertem át soha, és nem is áll szándékomban a későbbiekben sem. Ha valakinek utalsz, akkor megadja úgyis a nevét és a bankszámlaszámát, onnantól pedig úgyis meg lehet keresni, ha nem kaptad meg végül a csomagodat.
2019. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Pont azért amiért te utólag akarsz fizetni.
2019. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem fogják fel, előre a palimadarak utalnak."


Nem. Manapság már teljesen elfogadott dolog az előre utalás, mert az utánvét jelentősen megnöveli a költségeket és a problémákat.


Ha a vevő nem veszi át a csomagot, akkor a visszautat is ki kell fizetnie a feladónak és dupla bukta.


Megbízható helyről vagy személytől kell vásárolni, ennyi!


Én is többször vásároltam már előreutalással és sajnos volt, hogy nem érkezett meg az áru - vélhetően a posta hibájából, de ez benne van a pakliban, ha az ember spórolni akar, vállalja a kockázatot.


Ha nem akarsz, nem kell előre utalnod, senki nem kényszerít rá, hogy így vásárolj, majd megveszi más!


A kekec vevő, amúgy sem jó vevő.

2019. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Végülis ő is parázik, hogy átleszb+va. Ezért várja az előreutalást. Nekem a vásárlónak kell megelőlegeznem a bizalmat az eladóval szemben, és pont.
2019. júl. 30. 01:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Pontosan :)
2019. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Na én pont ezért nem vàsàrlok ilyen oldalakon. Én nem utalok elöre föleg nem nagyobb összeget, ö meg addig nem küldi szóval ezt nem nekem talàltàk ki. Nem mintha màs hasznàlt dolgaira vàgynék. Inkàbb vàsàrolok vebàruhàzakban. Azok tuti nem vernek àt.
2019. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell random Gipsz Jakaboktól rendelni a használt vackaikat. Jóhiszemű voltam, vásároltam így többször is, kidobott pénz volt. Sosem kaptam meg a rendelésemet. Inkább vásárolok megbízható oldalakon.
2019. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megbízható oldal, akkor csak is személyes átvétel.
2019. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!