Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokat változtam, honnan...

Sokat változtam, honnan szerezzek felnőtt barátokat?

Figyelt kérdés

28 leszek, a régi barátaimmal már nem érzem jól magam, annyira külön utakon járunk, az a 2 havi egy találkozó pont elég.


Én terhes lettem, gyerekem lett, most kezdődik a szabadidőm, eltelt 5 év, most lenne igényem elmászkálásra (akár gyerekkel), de az egyik barátnőm karriert épít, elfoglalt, utazgat, és kevés a közös témánk, a másikuk férjhez ment, tanyára költözött, és nem kedvelem a férjét, a harmadik pedig most terhes, friss házas, és szimplán kiakaszt a gyerekmániája és nem szeretem, ahogy az enyémmel bánik, kettesben, ha találkozunk meg azt, ahogy velem..


Az elmúlt években leépítettem mindenkit, teljesen bezárkóztam, most nyitnék kifelé, de honnan szerezzek olyan embereket, akikkel van bennünk valami közös, és nem a szöges ellentéteim?


2019. jún. 15. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy??
2019. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám életre szóló barátságot kötött a játszótéren egy anyukával, akinek a lányával akkoriban együtt játszottunk. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy hozzád hasonló élethelyzetben levő emberekkel barátkozz, olyan szituációkban, amelyekbe mindennap vagy. Pl. játszótér, játszóház, óvoda, velük lenne közös témád is. Aztán, ha van "kémia", akkor lehet tovább vinni az ismerkedést, gyerekkel, gyerek nélkül közös programokat szervezni. Ha nyitott vagy, nem lesz nehéz dolgod szerintem.
2019. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# Mindent le írt, a többi csak rajtad múlik :-)
2019. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!