Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tettél szert külföldi...

Hogyan tettél szert külföldi barátokra?

Figyelt kérdés
Csomó külföldi hallgató jár a szakomra, közös óráink is vannak, de sajnos egyikükkel sem sikerült még összebarátkozni vagy megismerkedni. A többség inkább a többi külföldivel együtt járkál mindenhová, egymás mellé ülnek és csak egy-két ember van, aki szóba áll velünk magyarokkal is. Néhányan rendesek meg minden, de velük is max. csak köszönünk és ilyen sulis dolgokról beszélünk, hogy mi volt a házi, mit kell csinálni, küldd el a jegyzetet és ilyenek. Szóval nem nagyon vegyülnek velünk. Én viszont tök szívesen ismerkednék velük, mert valaki tényleg szimpi és csomószor találkozunk, szerintem sok mindent lehet tanulni is az ilyen kapcsolatokból és nyelvgyakorlás szempontjából is hasznos lenne. Viszont nem tudom, hogy mégis hogyan kellene ezt elkezdeni, nincsen ezzel tapasztalatom.
2019. febr. 7. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemen szaktársak között is lett külföldi haverom, rendezvényeken hozzájuk csapódtam vagy úgy alakult, hogy közel ültünk egymáshoz és elkezdtem velük beszélgetni. Nyitott és barátságos embernek tartom magam, nem szoktam megvárni, hogy más kezdeményezzen, aki szimpatikus azzal bármikor beszélgetést kezdeményezek. Ezen kívül régen sokat szállásoltam embereket Couchsurfingen, onnan is alakult pár olyan haveri kapocs, ami a mai napig, évekkel később is tart.
2019. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En instagramon, twitteren. Van, aki lemorzsolodott, szerencsere ketten megmaradtak. Az egyik UKbe koltozott, korabban mar skypeoltunk is parszor, aprilisban jon Bpre, ugyhogy eloszor fogunk talalkozni in person.
2019. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!