Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismertem egy lányt aki...

Megismertem egy lányt aki nagyon hasonlít rám. Barátkoznék vele, de nem vagyok jó ebben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap voltam egy barátom szülinapi buliján. Beszélgettünk, társasoztunk stb. Volt ott egy lány akivel beszélgettünk és kiderült hogy csomó közös témánk van. Nagyon szimpatikus, aranyos lány. Nekem nem igazán vannak közeli barátaim, nehezen barátkozom, félek hogy furcsának tartana ő is, ha most irogatnék neki facebookon..
2018. szept. 30. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ha már beszélgettetek és kiderült hogy van sok közös témátok akkor már nincs oka hogy furcsának tartsa hogy tovább szeretnél beszélgetni vele ezekről.A többi meg lassacskán kialakul.hajrá:)
2018. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Ha nagyon hasonlít rád, akkor nem fog csodálkozni, ha írsz neki.

Mondjuk kezdd valahogy így:

" Nekem nem igazán vannak közeli barátaim, nehezen barátkozom, de veled jól éreztem magam, nagyon szimpatikus vagy. Lenne kedved egy ..... (és itt javasolsz valamit)"

2018. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!