Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti találkoztatok már olyan...

Ti találkoztatok már olyan emberekkel, vagy házaspárral, akik gyakorta váltogatják a barátaikat?

Figyelt kérdés
Én ismerek egy ilyen házaspárt. Kb 2-3 év egy barátság időtartama nálunk. Nem baj, van másik! Hamar. Először mindenki el van tőlük ragadtatva.Én is így voltam velük eleinte. Szívélyes fogadtatások, vendégség. Segítség kérés nélkül. Viszont igen gyakori látogatásokkal tetézték a szeretetüket. Valamiért hamar jöttek a konfliktusok, persze ők nem voltak hibásak. Kritikák állandóan. Csúnya beszólások. Egy másik házaspárral azért szakítottak, mert nem tetszett, hogy az hölgy konfliktusba keveredett a menyével. Ők egyébként nagyon "jól" tudják magukról, hogy szinte tökéletes emberek. Mindenkiről van valami negatív véleményük. Volt egy másik pár is, velük is édi-bédi volt a kapcsolat, de hát ott is csak előjött a természet. Nagyon haragszanak, mert még nekik áll feljebb, amiért a csúnya szavakért megsértődtek. Előzőekről is tudok, ott is az asszonykát érte sok kritika, hol jogosan, hol jogtalanul. Viszont emberek vagyunk, tehát senki nem tökéletes! Most fél éve van új barátság. Hetente összejárnak. Kíváncsian várom, hogy meddig fog tartani.
2018. júl. 10. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos sok "Hal a tortánt"-t néztek.

Ott is vendégség miközben mindenki azt keresi a másikban mibe kössön bele.

Igazábo nekik csak a "tökéletes"életükhöz kell csak asszisztálás, ajnározás, barátokra nincs szükségük. Valoszinűleg mert akkor mégsem lehet olyan tökéletes ha ehhez megerősìtést keresnek. Belül rohad az alma.

Előszőr barátok jönnek mennek, de inkább válásgyanusak. Ugye hihetetlen? Majd figyeld.

2018. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
volt dolgom ilyen emberrel, ezek lelki serultek. csoda, h a hazassag nem 2-3 evig tart
2018. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es válaszadónak. Nagyon jó a meglátásod! Valami hasonlóra gondoltam én is. Aztán ezzel a nagy barátkozással jobban belelátnak mások életébe.
2018. júl. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!