Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfog valaha múlni? Valaki...

Elfog valaha múlni? Valaki aki hasonló dolgon ment/megy keresztül, hogy tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés

Egy ideje már vesztettem el a legjobb barátnőmet, és még mindig hihetetlenül hiányzik. Valaki aki hasonló dolgon ment/megy keresztül, hogy tette túl magát rajta?

Nem nagyon akarom itt kifejteni az okokat, amiért elváltunk egymástól, de aki tapasztalat akár saját, akár más bőrén ilyet, priviben is írhat!

Ui; bocsánat az össze visszaságért, de pillanatnyilag nagyon össze vagyok zavarodva.



2018. jún. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb barátnőmet 3 éve veszítettem el. A másikat kb 6 hónapja ő még egy kicsit néha-néha fájogat de ha már nem fogunk egy iskolába járni biztos el fog múlni teljesen. Ne aggódj idővel jobb lesz.
2018. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 9. 18:59
 3/5 kispotzak ***** válasza:
100%

Különbözőek vagyunk, nyilván van, aki hamarabb túlteszi magát rajta, másnak tovább tart.

Saját tapasztalat: volt olyan barátnőm, akivel nagyon jóban voltunk, és egyszerűen - minden különösebb ok nélkül, bár tény, hogy más, egymástól azért nem túl távoli városba költöztünk - eltávolodtunk egymástól. Ez évekkel ezelőtt volt, máig eszembe jut, kicsit sajnálom, de nem okoz fájdalmat. Ettől függetlenül az első pár évben szomorkodtam miatta, volt, h próbáltam felújítani a kapcsolatot, nem sikerült, ez bántott vmennyire.


Másik: volt egy erős barátság, amelyben nagyon sok volt a veszekedés, szemrehányás stb., és elég rosszízű lett a vége is. Akkor úgy váltunk el, hogy "inkább soha többé ne beszéljünk, mert ez így gáz". Mivel korábban már egyszer megtörtént, és akkor az illető egy hét múlva felhívott, arra gondoltam, h valószínűleg most is így lesz. Nem ez történt. Én nem akartam hívni (nem is tehettem, de erre nem térnék ki). Nos, ezt viszont sokáig fájlaltam, de nagyon sokszor nem is az volt bennem, h fáj a barátság elvesztése, hanem sérelmek jöttek elő, kibeszéletlen dolgok, amik még később is bántottak.


Nem tudom, nálatok milyen módon múlt el(?) a barátság, azt sem, hogy nem lehet-e újra felépíteni, de ha nem, és valóban egy erős barátság volt, ami számodra sokat jelentett, akkor biztos kell egy kis idő, amíg elmúlik a hiányérzet, a szomorúság. De el fog múlni, ahogy jönnek be az új élmények, új emberek az életedbe.

2018. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már próbáltuk újra építeni, vagyis inkább csak én...hát nem nagyon jött be. Azt már elfogadtam, hogy ezt a barátságot el kell engednem, csak a fájdalmat, hiányt nem tudom sehogysem elnyomni.
2018. jún. 9. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3 barátnőmmel jártam így. Leszarom, akiknek ennyit jelent 5-8 év, az nem tud érdekelni.
2018. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!