Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm teljesen elhanyagolt a pasija miatt?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vannak, csak körülötte forog a világ, órákon csetelnek, szünetben folyton beszélgetnek én pedig mindig kiszorulok a társalgásból annak ellenére is, hogy a sráccal is nagyon jóban vagyok. Néha még úgy is elhozza a pasiját a találkozóinkra, hogy nem szól nekem, így teljesen meglepetésként ér, amikor megérkezik, és persze ha megjön, megint csak ketten beszélgetnek.

Hogyan tudnék ezen a helyzeten segíteni? Gondoltam rá, hogy beszélek a barátnőmmel, de nem szeretném megbántani, plusz elég érzékeny a fiújával kapcsolatban. Voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen, mit tettetek?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. dec. 23. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A kuki fontosabb mint te. De mivan akkor, ha eltünik a kuki és nincs barátnő se? Költői kérdés :D szopják le egymást
2017. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
lefekszel a pasival, tuti recept. Utána valszeg a bnőd már nem akar tőle semmit sem.
2017. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nincs mit tegyél a fiú azert lóg veletek mert a baratnöddel akar lenni , ilyen a ferfi , ha tetszik egy lany , rajta lóg .

A masik h a baratnöd kene figyelmesebb legyen es rad is figyeljen de a nök meg csak ilyenek

2017. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam ilyen szituban többször, még középsuliban.

Mivel feleslegesnek éreztem magam (és hidd el, felesleges vagy), ezért kerestem más társaságot, vagy csak akkor találkoztam velük amikor legalább négyen voltunk. Hárman nagyon gáz. Azóta sem mentem senkivel sehova, ahol két ember egy párt alkotott és én voltam a harmadik.

Viszont akkor sem voltam sehol, amikor a pasi lelépett, a barátnő meg jött volna sírni....

35N

2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, pár hét múlva csendesedik majd ez a nagy kémia, addig meg mondd meg neki vicceskedve hogy féltékeny leszel a pasijára, ha így elhanyagol miatta.
2017. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Keress masik baratnot, vagy fekudj le te is a fiuval es akkor mar nem lesz okuk kirekeszteni.
2017. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
A szerelem ilyen. Ha te is szerelmes leszel, majd megérted. Nincs mit tenni, tudomásul kell venni.
2017. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Szerintem mindenképpen beszéld meg a barátnőddel, mert ez nagyon fontos és komoly probléma. Ez a fiúknál sem így megy, sőt pont ők azok akik állandóan az hangoztatják, hogy "lány miatt soha..." . Az én barátnőim is tudták külön kezelni a két dolgot, persze néha találkoztam a fiúval de ugyanúgy maradt minden, mint eddig. Szóval amit a barátnőd csinál, nagyon csúnya dolog. Beszéld meg vele.
2017. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!