Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ingorál minden lány?

Miért ingorál minden lány?

Figyelt kérdés
Minden lányt reménytelennek látok, mert akivel elkezdek beszélgetni, egyszer csak láttázik és otthagy. És én már meguntam hogy mindig én szaladgálok és én írok újból az illetőnek. Elég jó a beszélőkém, vicces, ha kell komoly és értelmes vagyok. Ezek ellenére mindig ezt kapom. Nem vagyok still meg ilyen szarságok, ez tudom sok lánynál probléma. Mit javasoltok? :)

2017. okt. 24. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
🙉
2017. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egy szó, mint száz: mert nem érdekled õket.

Hogy miért nem, azt mi nem tudhatjuk.

2017. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adom a 2.válaszolót. Nem tudunk segíteni, maximum általános sablonos fszságokkal, de a pontos helyzetet csak te meg a barátaid meg azok a lányok ismerik.
2017. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nekik elég menő/ izgalmas/ határozott/ magabiztos /szép/okos/ magas/ jóképű/ helyes/ jóillatú / jó hajú -van aki ezt szereti- /dizájnos divatos hajú -valaki meg ezt.
2017. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hajam az dizájnos, próbálok mindig divatos lenni ésszerű kereteken belül. Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!