Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el, hogy máshogy...

Hogyan érjem el, hogy máshogy viszonyuljanak hozzám?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy a barataim folyton szivatnak ilyen apro dolgokkal megnezik a telom kiveszik az aksit eldugjak, fel dobjak a taskamat a szekrenyek tetejere ahol nem erem el meg kirohognek pl h egyedul mentem buliba..... tudom azt mondanatok hogy nem igaz baratok lehet hogy nem de eppen ezert szeretnek valtoztatni mert ez rajtam mulik szivathato vagyok ma is elso nap szivattak, hogy érjem el h erettnek komolynak es normalisnak kezeljenek?

2017. szept. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj az iskolapszichológushoz, erre nem lehet távreceptet adni, mert előbb látnunk kéne, hogy te hogy viselkedsz. De lehet, hogy harc helyett egyszerűbb lenne otthagyni ezt és másik iskolát keresni. De gyorsan!
2017. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktak kedvesek lenni meg egyenkent mindegyikkel joba vagyok csak menoznek a tobbiek elott es ez rajtam szarad
2017. szept. 1. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyenként mindegyikkel jóban vagy, akkor egyenként mindegyikkel beszéld meg, hogy lehet, hogy ők ezen jól szórakoznak, neked viszont ez nagyon rossz, úgyhogy legyenek szívesek ne a te károdon szórakozni. Látsszon rajtad az önbecsülés, annak a biztos tudata, hogy a normális bánásmód neked is jár.
2017. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tré barátaid vannak. Inkább ne barátkozz velük. Ha pedig fontos a barátságuk, lógj velük továbbra is. Mást nem tudok tanácsolni.
2017. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!