Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt még valaki aki elronto...

Van itt még valaki aki elrontotta a barátságait, és mindenkit eltaszított magától?

Figyelt kérdés

nem akartam, de egyszerűen időnként olyan dühös leszek.:/ alapvetően is alig volt barátom de most már egysincs. pedig annyira értékelném őket, meg szeretem őket valójában, de vannak amikkel úgy fel tudnak cseszni, és valamiért olyan nehezen tudok megbocsátani, inkább mélyebbre ásom. az én hibám tudom, de mostmár késő. van más is így?

amúgy így nehéz lehet megérteni miről beszélek, de nem szeretném az egész sztorit ide kirakni, elég privát. ha valakit érdekel és úgy érzi hogy szívesen elmondaná a véleményét írjon rám priviben és leírom mi történt

L


2017. aug. 15. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbáltál beszélni velük, bocsánatot kérni? Lehet, hogy lenne olyan, aki ad még neked esélyt, ha elmagyarázod neki, hogy tisztában vagy vele, hogy a te hibád volt. Egyébként ha végleg annyi ezeknek a kapcsolatoknak, akkor sem kell elkeseredni. Ismerkedj, akár neten, akár élőben, és figyelj oda jobban erre a jövőben.
2017. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahhh köszönöm ezt a választ! köszönöm a biztatást remélem a jövőben jobban tudom kezelni a helyzeteket!
2017. aug. 15. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy uralod az érzelmeidet és az indulataidat vagy azok uralnak téged, és sajnos utóbbi esetben tönkremennek az emberi kapcsolataidat. Ezt kell látni. Én férfiként viselkedtem hasonlóan egy időben, és magamra maradtam. Aztán rájöttem hogy miben hibáztam, és volt akivel meg tudtam menteni a barátságot, bár a többség nem adott esélyt. De néhány maradt és lettek azóta új barátaim is, most már 2-3 éve nincs is ilyen gondom. Szóval én úgy gondolom a saját tapasztalatom alapján hogy nem érdemes elkeseredni, de tudni kell bocsánatot kérni és beismerni ha hülyén viselkedik az ember és többet nem tenni ilyet.
2017. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen, sajnos. :(

Egyetlen és igaz baráti körömet azért száműztem az életemből, mert rájöttem, képtelen vagyok ennyi időt és energiát beleölni egy kapcsolat fenntartásába. Hiányoznak a beszélgetések, az ökörködések, ők maguk mint emberek, mégis betegesen kerülök minden felületet, ahol újra összejöhetnénk.

El sem köszöntem tőlük, el sem próbáltam magyarázni a hülye szocfóbiámat, ami ilyenkor hajt. Csak eltűntem, őrizve az emlékeket.

Az egyetlen barátaim voltak.

2017. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!