Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Várjak vagy hívjam fel?

Várjak vagy hívjam fel?

Figyelt kérdés

A baratnommel csutortokon beszeltunk messengeren, hogy idejohetne szombaton, es azt mondta megbeszeli az anyukajaval. Penteken delutan rairtam, hogy kb mikor jon, mert kene tudni, meg hogy elengedtek-e (15 km re lakik, el kell hozzak). Nem irt vissza, nincs is fent, ma reggel irtam meg egy mosolygos smileyt, az uzenet el van kuldve, de nem latta, nincs fent, pedig ma kellene jonnie. Nem hivtam meg fel azota. Varjak, vagy hivjam fel, hogy akkor mi van?

13/l



2017. aug. 12. 09:42
 1/5 anonim válasza:
Miért kéne válaszra készen fenn lennie Messenger-en? Régen, amikor nem volt internet, akkor is meg tudták szervezni a találkozót.
2017. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel, legalább csinálhatsz másik programot, ha nem jön.

Egyébként a barátnőd is hívhatna, ha neki is ennyire fontos lenne...

2017. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szuleim nem engedik, hogy felhivjam. most meg varhatom egesz nap o meg nem jelentkezik
2017. aug. 12. 10:33
 4/5 anonim válasza:
Mi lett a vége?
2017. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irt, hogy jon aztan ket ora mulva sajnos le kellett mondania, mert nagyon elesett es orvoshoz kellett mennie :(
2017. aug. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!