Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Össze vesztem a barátnőmmel,...

Össze vesztem a barátnőmmel, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy szakmát tanulunk. Viszont én rájöttem, hogy nem nekem való ez, amit most tanulok, ezért átiratkoztam egy másikra, ami érettségis osztály. Most két külön osztályban voltunk 9.-ben, viszont 10.-ben össze vontak volna minket.

Amikor elmondtam neki, hogy átmentem másikra, akkor teljesen kibukott. Mert ő egész végig azt várta, hogy végre egy osztályba kerüljünk újból, ugyanis általánosban is 8 évig osztálytársak voltunk. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy ezt nem lehet barátság alapján választani, ez szakma tanulás, a jövőnkről van szó, de attól, hogy egy másik osztályba leszek még nem vesz el semmi stb. Erre azt írta, hogy ez nem barátság, igenis elvesz meg, hogy én direkt etettem azzal, hogy osztálytársak leszünk és mondta, hogy az ő részéről köszönőviszony és ennyi.

Egy hete nem beszéltünk, nem tudok mit írni neki, de nem szeretném, hogy emiatt elvesszen a barátságunk. Mit tehetnék? Valaki hasonló cipőben?

Előre is köszi😞



2017. aug. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy még te "alázkodj" meg neki, ha nem fogja fel és hisztizik, nem is igazi barátnő. Majd ha hiányzol neki keresni fog...és igen, a jövőd szól erről, nem az övé.
2017. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéltél erről azelőtt is hogy végleges döntésre jutottál volna? Úgy értem, említetted neki, hogy gondolkodsz ezen? Csakmert ha barátok vagytok akkor szerintem fontos az, hogy ne csak akkor tudja meg amikor már megtörtént és meglepetés.

Egyébkènt szerintem hagyj neki időt és bizonyítsd be neki, hogy ettől még lehettek ugyanolyan barátok mint azelött. Vannak más barátai az osztáyban? Esetleg fél, hogy egyedül marad.

2017. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki, hogy nekem nem tetszik ez és át szeretnék menni. De mondta, h minek, meg már csak két év, aztán lenne egy szakmám stb. Vannak barátai, könnyebben barátkozik, mint én. Nekem csak ő volt a barátnőm.
2017. aug. 10. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hagyd szerintem rá. Ne fuss utána, mert nincs igaza. Ez a te életed nem választhatsz az ő kedvére. Nem a te hibád ha a barátságotok esetleg véget ér ez alapján.
2017. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd, ha ezt nem képes megérteni, akkor felejtsd el, vagy legalábbis várd meg, míg "felnő".
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!