Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért küldözget nekem ilyen...

Miért küldözget nekem ilyen képeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy ismerősöm, akivel elég gyakran beszélek online, élőben ritkán találkozunk. Mindenfélét megbeszélünk és néha random küld egy képet egy lányról, aki éppen tetszik neki. Sokszor semmit nem fűz a képhez, néha megjegyzi, hogy milyen szép vagy, hogy most vele fog találkozni, vagy, hogy ő a kiszemelt.


Engem ez eléggé zavar, hiszen már legalább 15 lány fotóját átküldte és őszintén szólva nem érdekel.


Én 5 éve vagyok párkapcsolatban, amit ez az ismerősöm is tud.


Szerintetek miért küldözgeti nekem a képeket?

Nem hiszem, hogy tetszenék neki, de őszintén érdekel, hogy miért küldözgetheti ezeket.

Próbáltam már tőle megkérdezni, de korrekt választ még sosem kaptam.


21L


Ő 22F



2017. aug. 10. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én általában akkor szoktam elküldeni, ha közeli barátként tekintek a lányra (tehát rád) és kíváncsi vagyok a véleményére és biztatást várok.


Bár én 17 éves vagyok és már egy ideje én is leszoktam erről.


Beszéld meg vele, hogy ha nem tudja megmagyarázni mit akar ezzel a dologgal, akkor hagyja abba.

2017. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lány ismerösöm, aki barátom, és meg szoktuk beszélni, ki kivel ismerkedik épp. Általában egymástól szoktuk kérni a képet, akivel ismerkedik, nem csak úgy átküldjük, de neki akár csak úgy át is küldhetném, tudom, hogy érdekli a dolog. Szoktunk egymásnak szárnysegédkedni.
2017. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!