Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak mindig a másik...

Miért csak mindig a másik viselkedhet akárhogy? 17 L

Figyelt kérdés

Akárkivel megismerkedem és már kialakul valamiféle barátság köztünk ő egy idő után "leszarhat" nem kötelező szerinte az üzenetemre válaszolni amikor észre vette, hogy írtam. Lehet flegma, csinálhat akármit, ő megbánthat, stb.

Én pedig tűrjem, mindent, mindig..

Mindenkivel ez van sajnos. És mikor mondom, nekem mi esett rosszul az se érdekli őket. Nincs egy normális barátságban részem én mindig csak adhatok mert el is vàrják de kapni nem kapok semmit. Mindegyik akármi kis apróságon bedurcàzik és onnantól örök harag van, csoda ha köszön... (Nah igen, 2 éves barátsàg után vissza köszönni nem képes.)

Ezen kívül felszínes barátságokban van részem amit nem lehet tovàbb vinni mert mindenki csak a maga dolgával foglalkozik, ha azt elmondja utàna se érdekli, hogy velem mi van.

Komolyan így hogy legyen jó kedvem mikor nincs egy tàrsaság, egy állandó kölcsönös baràtság?

Ha én nem keresem őket akkor csak nagyon ritkàn, majd egyre ritkàbban beszélünk.

Nem tartom magam bunkónak (bár nyalizni se szoktam ha nem muszàj) de mindig nekem kell bocsánatot kérnem ha én hibàztam ha nem.

Fiúval is próbáltam barátkozni, de többnyire lányokkal. Mindig ugyan az a helyzet.


Màr előre félek mikor megismerek valakit, hogy mikor lesz vége a beszélgetésnek/barátságnak.

Próbáltam nem kötődni senkihez barátilag de akkor is így járok.

Meg próbàlok nem folyton zaklatni őket, de komolyan ha én nem írok, akkor leshetek, hogy ők hány nap múlva fognak.


Nem szeretnék függni már többet így senkitől de nagyon rossz egy igaz barát nélkül lenni. :(


Köszi a vàlaszokat, tanácsokat!



2017. jan. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
kevés barát marad meg nagyon hosszú távon.. de azok tényleg igaziak :) nekem csak 2-3 ilyen van :) a többivel meg elütöm az időt. ennyi :)
2017. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Egyesnek igaza van, ha sikerül 2-3 igaz barátot találnod, már az is jó. Persze, tudom, hogy ez se könnyű.

Nem ismerlek, nem ismerem a helyzetedet, hogy akarsz-e egyetemre menni, ha igen, hova, de ha igen, lehet, hogy majd ott találhatsz barátokat, ha addig nem is.

2017. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Manapság az emberek általában el vannak úszva a saját dolgaikkal, vagy ha éppen van egy kis szabadidejük, akkor a saját igényeiknek próbálnak meg eleget tenni. Ez néha lehet barátkozás is - mikor nekik tetszik. Ahhoz, hogy ez kétoldalú legyen, kicsit kéne látniuk azt is, hogy a másiknak mire van szüksége. Ez viszont általában hiányozni szokott ebből a generációból.

Nekem is sok ilyen "barátom" volt, most már csak akkor találnak meg, ha kell nekik valami, akkor viszont már én építem le őket. Csak fel kell ismerni időben az ilyet, aztán akkor nem okoz csalódást, hanem nyugodt lélekkel lehet tovább vonulni. Persze vannak olyanok, akikre számíthatok, viszont ezek tényleg 5+ éves barátságok.

Ha szeretnél beszélni erről, írhatsz nyugodtan privátban is.

22/F

2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor otthon laktam, volt egy ismerősi köröm, egész jól elmarhultunk mindig, majd amikor kijöttem külföldre, na onnantól mintha elvágták volna. Nem elég, hogy a legjobb barátnőm pofára ejtett, de ezek a haverok se foglalkoztak velem. Volt pár közelebbi haver, akiknek írkáltam, mindig én kezdeményezve, aztán meguntam. Fél évig nem írtam senkinek kíváncsiságból, ők is letojtak. Nagyon kemény ezzel szembenézni, hogy senkinek nem vagy egy fontos része az életében, aki néha hiányozna a másiknak. Lehet, csak rossz helyen ismerkedünk/ismerkedtünk. Igyekszem megkeményíteni a lelkem, nem foglalkozni ezzel, de sokszor előtör belőlem az elhagyatottság érzése. Fogalmam sincs, kihez fordulhatnék. Jó lenne, ha lennének ilyen túrák szervezve direkt ismeretleneknek, tábortűzzel esténként, ahol ismerkedni lehetne, ennek a neten ismerkedni másokkal dolognak nem vagyok a híve, semmi közös élmény nincs, személyes találkozó, ami akár barátokká is kovácsolhatna két embert.
2017. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy újabb szerencsétlen, aki az életben nem képes ismerkedni, ezért itt próbálkozik...
2017. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!