Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátság akkor is barátság...

A barátság akkor is barátság marad ha a két fél összejön?

Figyelt kérdés
Amikor barátság során mindkét fél elkezd többet érezni, és össze is jönnek, barátok maradnak? Tegyük fel legjobb barátok voltak, és úgy értem hogy megmaradnak-e a főbb baráti tulajdonságok? Tudnak ugyanolyan felhőtlenül beszélgetni mindenről, vagy meg lesz a feszültség/szikra?

2016. nov. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
A barátság többnyire érdek nélküli, kevésbé kerülnek felszínre az ellentétek, toleránsabbak egymással, míg egy kapcsolatban ez már nem így van.
2016. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MI barátsággal indultunk (sok év), utána lettünk egy pár és ennek "ellenére" megmaradtunk barátnak is, pedig régóta együtt vagyunk.

A kapcsolatunk ugyanolyan barátság, mint régen, csak hozzájött még a szerelem is.

2016. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsövel ellentétben szerintem csak jobb lehet. Mivel már barátként, "érdek nélkül" megismertétek egymást, ezért utána sokkal kevesebb a konfliktus, mint másoknál.
2016. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is barátnak indultunk, aztán összejöttünk és együtt voltunk 2 évig, ami alatt megmaradt ez a barátság, csak vegyült némi extrával, aztán amikor szakítottunk, mert nem működött volna tovább, visszatértünk a barátsághoz és azóta is nagyon jóban vagyunk. Még mindig tökéletesen megbízok benne és ha valamilyen problémám van akkor tudom hogy segíteni fog és én is így vagyok vele.
2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!