Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ciki ha jobban...

Szerintetek ciki ha jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán fiús lány de az a kimondott lányos sem. Inkább a kettő között valahol. Soha nem voltak tipikus legjobb barátnőim. Vannak lányok akkikkel jóban vagyok de nekem inkább "haverjaim" vannak. Ez kiskorom óta így van. Az óvodában is inkább fára másztam és bunkert építettem a tesómmal meg a haverjaival mint hogy babázzak. Persze volt hogy ahhoz volt kedvem de kint a szabadba valahogy jobban éreztem magam. És ez később is így volt általánosban, középsuliban sokkal jobban kijöttem a fiúkkal. Folyton velük lógtam, jobban el tudtam velük beszélgetni, jobban ellazultam a társaságukban stb. Csak attól félek az emberek nem néznek e rám ez miatt rossz szemmel hogy folyton fiúkkal lógok. Attól félek még jelzőket aggatnak rám hogy szinte csak fiúkkal barátkozom. Pedig tényleg semmi nincs a dologban egyszerűen csak velük jobban megtalálom a közös hangot. Szerintetek ez baj? 19/L

2016. okt. 23. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És most őszintén: miért mások kénye-kedve szerint akarsz élni?
2016. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó olyan fiú van, akinek inkább lány barátai vannak, meg egy csomó olyan lány akinek inkább fiúk. Ki a frászt érdekel?
2016. okt. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez rettenetes.

Szégyelld magad szerintem.

2016. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző, te hülye vagy. :D
2016. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Teljesen normális dolog. Azzal ne nagyon foglalkozz, hogy mások mit gondolnak.
2016. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 It Never Ends013 válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Kicsit magamra ismertem a leírásodban. :D Jómagam is inkább fiúkkal vagyok. Fiúk között nőttem fel jóformán, mindig bátyámmal meg unokatesómmal voltam meg bátyám haverjaival. Nekem se túlzottan voltak lánybarátaim. Az iskolámban is csomó olyan ember van, akinek az ellenkező nemből van sok barátja. Úgyhogy ezen ne aggódj, és ne foglalkozz mások véleményével, ha neked így jó és akkor neked is könnyebb lesz. :)

16/L

2016. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!