Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mért teszi ezt velem a...

Most mért teszi ezt velem a haverom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jó haverom már 1 éve ismerem.A történet lényege csak annyi hogy én elmondtam azokat a dolgolat amiket nem kellene velem csinálnia mert rosszul esik azért.Ha megyünk hármam valahová de a harmadik személy lemondja a találkozót akkor ő is.Ezt elmomdtam neki hogy szarul esik.De ő meg mint a kutyával úgy beszélt.Mondom neki szépen hogy akkor szeretnék ebből a barátságból kihátrálni mire a válasza annyi hogy oké...Na mind1 tényleg utánna is flegma volt velem meg b@ zdmeg ozik meg hasonlók.Na mind azóta én nem beszélek vele érthető de ő se.Annyi kellene hogy bocsánat de erre várok 3-4 napja.De ami még szemétség tőle hogy direkt produkálja magát ha közelében vagyok hogy ő milyen boldog,milyen jókat röhög meg ilyenek...Nem értem most komolyan.Régen is furcsa volt mert olyan társadalmi normákat nem tudott ami alap egy embernél de ezt elfogadtam.De hogy ilyem bunkó velem az már sok.

Most akkor mért ilyen velem? Vagy mért lett ilyen? Nem értem ezt,lehet valami baja van ami ezt kiváltja vagy nem tudom.De amúgy meg rendes volt mindig a maga módján már ahogy èn megismertem.



2016. okt. 16. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen számára valószínű nem jelentett annyit ez a haverság, mint neked, ezért könnyen elengedett. Egyszerűbb, mint megváltoznia. Sok ember még egy szerelemért sem hajlandó lemondani felvett szokásokról. Azt nem értem miért baj, ha nevet.. Mit csináljon? sírjon?
2016. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedsz, mint egy sértődött kislány.

Valójában ő csak "normális" volt veled (nem mintha nekem kellene egy ilyen haver, de hát a fiúknál ez sokszor így működik), te pedig valami többet vártál. Ennyi.

2016. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ö olyan, amilyen. Miért várod el, hogy kedvedért megváltozzon? Nem fog.

A haverság egy LAZA kapcsolat. Válassz olyat magadnak, amilye megfelel!

.

Cimbra: mindaddig iszik veled, míg NEKED van pénzed és fizetsz neki.

Haver: felváltva fizettek, mindig az, aki éppen tud, hosszú távon kiegyenlítődik.

Barát: na ö az, akiért könnyebb meghalni, mint rátalálni!

(Akin a te rovásodra is segítesz...)

2016. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barátok voltunk,csak nem akartam ezt írni mert itt úgy jön le hogy ez fiú lány barátság.Szóval nagyon megbíztunk egymásban,elmondtunk mindent egymásnak de most amiket tesz velem azért hogy tűrjemvmár el.Úgy beszél velem mint a kutyával,flegma ami azért vicces mert már más szólt rá hogy vegyél már vissza...Szóval nem én reagálom túl.Meg soha nem beszélt így velem hogy baz dmeg meg ilyenek...Meg ez az új stílus.
2016. okt. 16. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Te azt mondtad neki, inkább kihátrálsz ebből. Persze azt vártad, hogy majd nyüszög egy sort, meg bocsánatot kért. Ehelyett tiszteletbe tartotta a döntésed.

Most az a probléma, hogy nélküled is jól elvan, úgy gondolod, csak miattad teszi azt és úgy, amit te.

Nézd, van egy rossz hírem. Ha labdát dobálsz, lecsapják. Te kizárólagosságot akartál és elvárásaid voltak. Nem kaptad meg, önállóan "kihátráltál" a haverságból (abból, amit kaptál, de abból is, amit reméltél, merthogy többet reméltél). A saját kis világodban most ő a gonosz, de csak mert a valóságot elfedi az önzésed. Annál többet úgysem kapsz, amit a másik számodra adni tud vagy akar, tehát érdemes azt megbecsülni.

2016. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ezt érdemlem? Munkahelyen kiálok érte.Vissza szerzem a helyét.Meg olyanokat csinál hogy ha a baráti körből kiesik valaki akkor engem elküld a francba...Múltkor is 3an elmentünk volna a közös barátunkcházához szórakozni,de neki közbe jött valami így lemondta,de aklor a fent említett illető is elküld a francba.Utánna meg hazudozik egy sort nekem.Ezek után mit írjak? Jó barát vagy? Flegma velem,üvölt velem,hazudozik,a hátam mögött beszél rólam...
2016. okt. 16. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen azt mondták: ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2016. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!