Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az exemnek vehetek ajándékot?

Az exemnek vehetek ajándékot?

Figyelt kérdés
Szóval lassan egy éve szakítottunk. Azóta nekem az életem, igaz szingliként de egyre jobb, anyagilag is meg gy mindenhogy. Neki viszont ugyanolyan mint volt. Olyan amilyen. Nincs túl sok pénze ezért arra gondoltam szülinapjára veszek neki vmit amit szeret. Pl. egy cipőt amit tudom, hogy tetszene neki de ha mégse könnyen levásárolhatja. Ilyen deszkás cipő rajongó a hölgyemény, mindig a "superstar"-t emlegeti akármerre mentünk. Újra nem akarok összejönni vele maradjon csak azzal akiért elhagyott, de sokmindent adott nekem az évek alatt önzetlenül és úgy érzem egy csak egy kis semmiség lenne ahhoz képest.

2016. szept. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát.. ne.. úgy érezné, vissza akarod szerezni
2016. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem se vegyél Neki semmit. Ha elhagyott így járt. :)
2016. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy ami a múltban történt, az maradjon is ott. Engem mai napig felkavar ha mással látom az exem, ezért inkább nem gondolok rá. Ha még mindig ajándékot akarsz venni neki, akkor nem tetted túl magad rajta.
2016. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Jelen esetben nem. Te lennél a pancser, akit elhagytak, de nem bír egy év alatt sem túllépni a kapcsolaton, ezért megpróbálja ajándékkal visszaédesgetni a csodacsajt. Hagyd, vegyen neki az új hapsi ajándékokat.
2016. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgy érzed,hogy meg szeretnéd ajándékozni,tedd azt. Az emberek néha cselekszenek önzetlenül is. Igaz,hogy jobb lenne ha a múltat lezárnád,de nem tudhatjuk,milyen kapcsolatban maradtatok.Esetleg baráti...Nekem is most lesz a születésnapom és már két exem is megajándékozott,igaz én mindkettővel jó baráti viszonyt tartok,de őszintén megvallom,ha még szerelmes lennék valamelyikbe,vagy éreznék többet,lehet rosszul esne az ajándék. Tehát a jelenlegi kapcsolatotoknak megfelelően döntsél,szerintem.
2016. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
megvan anélkül a cipő nélkül, nem fog belehalni, ha nincs - azt hinné, hogy vissza akarod hívni... Előre nézz, ne hátra.
2016. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha tényleg nem akarod visszaédesgetni, de ajándékot akarsz neki adni,mert neki "rosszul megy" akkor úgy ajándékozd meg,hogy ne tudja,hogy tőled van. Így mindenkinek jó és te sem járatod le magad,hogy még nem tetted magad túl rajta.

Simán vedd meg a cipőt online és az ő címükre postáztasd ki. Vagy vedd meg és add postára, vagy add oda valakinek,aki nem árulja el,hogy tőled van és kérd meg hogy adja oda. Akár egy kártyát is tehetsz bele,hogy " a sok kedvességedért szeretnék hálás lenni, önzetlenül" és ne írj rá nevet.

2016. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sikerült minden kapcsolatomat kulturáltan lezárni, persze ez nem csak rajtam múlott, hanem a partnereimen is.

Vannak, akikkel a mai napig tartjuk olyan szinten a kapcsolatot, hogy névnap, szülinap, karácsony üdvözöljük egymást.

Őszinte leszek, ezt sem én kezdeményeztem, de jó szívvel fogadom és viszonozom.

Viszont azt rosszul venném, egyenesen zavarna,(!) ha valamelyik volt pasim átlépné ezt a határt és ajándékot hozna.

Különösen olyan személyes dolgot, mint egy cipő!

Nem is értem, hogy gondoltál erre!

Nem érzed milyen kínos helyzet lenne?

Van pasija, majd az vesz neki cipőt! ... vagy nem vesz, ez az ő dolguk, ne kavarj be nekik.

Nem volt elég megalázó, hogy faképnél lettél hagyva, még tovább ragozod...?

2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nyílván névtelenül gondoltam. barátok maradtunk, de nekem jól megy a sorom most. viszont amikor nem ment jól akkor ő volt az egyetlen az életemben akire támaszkodhattam. hosszú és nehéz időn segített át, amit sose fogok elfelejteni. nem érdekel hogy kivel van, ez ennél több. mintha mondjuk az ikertestvérem lenne.

de a kapcsolatába tényleg lehet belerondítanék kicsit. na jó, nem teszek semmit inkább, köszi a válaszokat fiúk-lányok!

2016. szept. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!