Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátotok elkezdene...

Ha egy barátotok elkezdene erőszakosan fogdosni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régi, több éves barátság. Baráti társasággal voltunk, de a többiek hazamentek, ketten maradtunk. Aztán egyik pillanatról a másikra letepert, a földre lökött és elkezdett odalent fogdosni, szerencsére csak bugyin keresztül. Mikor abbahagyta, teljesen lefagytam, megszólalni sem bírtam, ő meg hazament.

Kerültem utána, megbeszéltük, de szerinte nincs ezzel semmi baj, ne hisztizzek, nem érti hogy miért baj amit tett...


2016. júl. 19. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, egy bírósági tárgyaláson már megértené. Mielőtt még párszor megtenné ugyanezt mással is, tudatosítani kéne benne, hogy ez nem nyerő így.

Bár ezek a perek manapság nem túl célravezetőek mindig, sok alaptalan vád van, és mivel nincs tanú, csak a két fél, sosem tudni, kinek van igaza.

2016. júl. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez pszihopata, és rájött a kangörcs is. kerüld ezentúl.. velem is volt ilyen, mikor kislány voltam, azóta nem játszadozom az ilyenekkel. elsős voltam, ő 8.-os, csomószor vele és az öccsével játszottunk a szomszédban. aztán egyszer csak beszorított a fáskamrájukba.. soha többet nem mentem a közelükbe, te is tedd ezt, ha rám hallgatsz.
2016. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az erőszakok 90%-ában mindig közeli ismerős a tettes, pont azért van az ilyen könnyű helyzetben, mert megbízol benne... Került, rohadtul nincs ez rendben..
2016. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon messziről kerüld el ezután.

Ha van barátod,mond el neki mi történt,nem ártana beleverni az ember fejébe egyet.

Rosszabbul is végződhetett volna,és most hosszú évek rémálmai várnának rád.......gondolom így sem lehet könnyű.

2016. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg állat, ha van pasid remélem ellátja a baját de ha nincs akkor legalább valami közeli jóbarátod mert egy kis kezelés ígyis-úgyis elkéne neki.
2016. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!